Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. “Yahudiler Siyonizm’e Karşı Birleşti” İddiası Tartışma Yarattı

“Yahudiler Siyonizm’e Karşı Birleşti” İddiası Tartışma Yarattı

Haberler Z Haberler Z -
0

Yahudi Grubu, İsrail Polisinin Saldırı Görüntülerini Paylaştı

Profilinde “Yahudiler Siyonizm’e Karşı Birleşti” ifadesini kullanan Torah Judaism adlı bir kullanıcı, X hesabından konuyla ilgili açıklama ve görüntü paylaştı. Kullanıcı, Siyonist polisin Yahudi çocuklara saldırdığını, dövdüğünü ve tutukladığını gösteren bir videoyu herkesin görmesi için paylaştıklarını belirtti.

X, Görüntüyü Çocuk İstismarı ve Şiddet Olarak Değerlendirdi

Anlaşıldığı kadarıyla X, söz konusu videoyu çocuk istismarı ve şiddet içerdiği gerekçesiyle silmelerini talep etti. Aksi takdirde hesabın askıya alınabileceği konusunda uyarıda bulundu. İsrail polisinin bir genci iterek yere düşürdüğü görüntülere atıfta bulunan açıklamaya göre, bu durum Siyonistlerin Yahudi toplumuna baskı yaptığını açıkça gösteriyor. X ise videonun Yahudi karşıtı olduğunu iddia etti.

“X Platformu, Yahudileri Yeterince Temsil Etmiyor”

Açıklamada, X platformunun açıkça Yahudileri Yahudi olarak görmediği ifade edildi. X’e göre, yalnızca Siyonistler Yahudi olarak kabul ediliyor. Anti-Siyonist Yahudi topluluğunun Siyonistlerin Yahudi karşıtlığıyla mücadele ettiği belirtilerek, artık X platformunun da Yahudi karşıtlığıyla uğraşması gerektiği vurgulandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir