Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cube Demoday’23’de derin teknoloji girişimleri sahne alıyor

Cube Demoday’23’de derin teknoloji girişimleri sahne alıyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Derin teknoloji odaklı 10 girişimin sahneye çıkacağı Cube Demoday’23 etkinliği, Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi Cube Incubation ev sahipliğinde 16 Mart’ta gerçekleşecek.

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Siber Güvenlik Hızlandırma ve Kuluçka Programı: Cybercube” projesinde yer alan girişimcilerinde yer aldığı derin teknoloji odaklı 10 girişim, 16 Mart Perşembe günü Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi Cube Incubation ev sahipliğindeki Cube Demoday’23 etkinliğinde sahne alacak.

Temasını dünyanın birçok sorununa çözüm sunan mercan resiflerinden alan Demoday ile, çığır açıcı etkiler oluşturan, odak sektörlere çözümler üreten 10 derin teknoloji girişimi, proje ve ürünlerini yatırımcılara, sektör temsilcilerine ve kurumsal şirketlere tanıtacak.

Türkiye girişimcilik ekosisteminin en büyük destekçilerinden İstanbul Kalkınma Ajansı ortaklığında, “egirişim” kurucusu Hilmi Ögütcü moderasyonunda gerçekleşecek Cube Demoday’in açılışında Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu’da bir konuşma yapacak.

16 Mart Perşembe günü 14:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek Cube Demoday’e http://bit.ly/cubedemoday adresinden kayıt olunabiliyor.

Cube Demoday’23’te sahne alacak girişimler

Arvis: Yeni nesil teknolojilerde «Yapay Görü» ile veri işleme ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Bugbounter: Şirketlerin dijital varlıklarının güvenliğinin sınanması ve ortaya çıkan açıkların giderilerek daha güvenli bir ortamın sağlanmasını amaçlayan, ödül tabanlı bir siber güvenlik açığı araştırma platformudur.

Corne.ai: İtibar güvenliği sağlamak üzerine yazılım çözümleri geliştirmektedir.

Co Print: Tüm standart 3D yazıcıların yedi filamenti değiştirmeden tek bir baskıda kullanmasını sağlayan bir multi-filament sunmaktadır.

Diattack: Yapay zeka ve büyük veri teknolojilerinin kullanımıyla geliştirilen akıllandırılmış güçlü donanım ve mimariler üzerinde gerçek zamanlı izleme, teşhis ve aksiyonlarla BT altyapı ve varlıklarının proaktif güvenliği sağlanmaktadır.

Jetlink: E-ticaret şirketleri için satışa yönelik mesajlaşma servisi ve müşteri destek aracı geliştirmektedir.

Medroco: Nöroplastisiteyi temel alan, kurumları ve kullanıcıları bir araya getiren cihazlarla oyunlaştırılmış egzersiz ve gelişim raporları sunabilen karma-gerçeklik destekli bir platform servistir.

MDnutriacademy: Kişiselleştirilmiş, veri odaklı, bütüncül danışmanlık vizyonunu temel alan yeni bir sağlık paradigmasıdır.

Techbros: KVKK ve GDPR gibi regülasyonlara uyumluluk için veri tabanı ve diğer veri kaynaklarında veri keşfi ve arşivlenmesine yönelik yazılımlar geliştirmektedir.

Unicode: Gemi enerji verimliliği üzerine yönetim sistemleri geliştirmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir