Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Rize ile Birlikte 81 Vilayetimizin Tamamına Olan Sevdamızı Anlayamıyorlar”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Rize ile Birlikte 81 Vilayetimizin Tamamına Olan Sevdamızı Anlayamıyorlar”

Haberler Z Haberler Z -
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize Mitingindeki Konuşmasından Öne Çıkanlar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize mitinginde yaptığı konuşmada Türkiye’nin 81 vilayetini kucaklayan sevgilerini vurguladı. İşte Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Rize ile 22 Yıldır Omuz Omuza Mücadele

22 yıldır Rizeli kardeşlerimizle birlikte yol yürüdük, omuz omuza mücadele ettik. Vesayetçilerden terör örgütlerine, emperyalist güçlere karşı birlikte durduk.

Ülkenin Birliği ve Milletin İradesine Sahip Çıkmak

Cumhuriyet mitingleri, Gezi hadisesi, 17-25 Aralık girişimi, çukur olayları, 15 Temmuz darbe teşebbüsü gibi tüm saldırılara karşı dimdik durarak milletin iradesini koruduk.

Türkiye’nin Ekonomik ve Siyasi Bağımsızlığını Koruma

Teröristlere karşı verdiğimiz mücadele, ekonomik saldırılara karşı gösterdiğimiz direnişle Türkiye’yi esir almalarına asla izin vermedik.

Ülkenin Gelişiminde Rize ve Diğer Vilayetlerin Rolü

Son 21 yılda Türkiye’nin yazdığı başarı hikayesinde Rize’nin ve diğer vilayetlerin önemli rolü var. 85 milyonun her bir ferdi bu başarının mimarlarıdır.

Siyasi İstikrarın Ülke Ekonomisine Etkisi

AK Parti döneminde sağlanan siyasi istikrar sayesinde Türkiye ekonomisi büyük bir ivme kazandı. İhracat, turizm, milli gelir gibi alanlarda ciddi başarılar elde ettik.

Muhalif Partilerin Durumu ve Vatandaşların Beklentileri

Muhalefetin vizyonsuzluğuna ve değişime direncine vurgu yaparak, CHP’nin tutucu anlayışını eleştirdi. Tüm vatandaşlara AK Parti’nin hizmet ve eserlerine güvenmeleri çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında Türkiye’nin birlik ve beraberliğine vurgu yaparken, hizmetlerin devam edeceğini ve vatandaşların desteğiyle daha büyük başarılara imza atacaklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir