Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da Aday Tanıtım Toplantısında Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da Aday Tanıtım Toplantısında Konuştu

Haberler Z Haberler Z -
0

“Acil İhtiyaçları Büyük Ölçüde Gidermiş Olacağız”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuştu. Deprem bölgelerinde yapılan konut teslimlerini vurgulayan Erdoğan, deprem bölgesinde yapılan çalışmaların sonuçlarını gördüklerini söyledi. Yıl sonuna kadar 200 bin konutun teslim edilerek acil ihtiyaçların büyük ölçüde giderileceğini belirtti.

“Boşa Harcayacak Enerjimiz Yoktur”

Erdoğan, 31 Mart seçimleri için büyük çaba harcayacaklarını ifade ederek, cumhurbaşkanı, bakanlar ve parti teşkilatının el ele vererek önce adayların seçilmesini, ardından da en iyi hizmetlerin şehirlere getirilmesini sağlamaları gerektiğini söyledi. Ayrıca kısır tartışmalara vakit ve enerji harcamayacaklarını belirtti.

“Tüm Oyunları Birer Birer Bozduk”

Erdoğan, Türkiye’nin gelişme ve kalkınma hızını artırdıkça karşılarına kirli senaryoların çıktığını ifade etti. Geçmişte yaşanan olaylara ve terör örgütlerinin faaliyetlerine değinen Erdoğan, milletin desteğiyle bu oyunları bozdurduklarını ve hedeflerine adım adım ilerlediklerini vurguladı.

CHP’yi Hedef Aldı

Erdoğan, muhalefetin sınavlardan başarısız olduğunu belirterek, CHP’yi hedef aldı. CHP’nin cumhuriyetin kurucusu olduğunu savunan ancak çıkarları doğrultusunda Cumhuriyet’in banisini istismar eden bir parti olduğunu söyledi. CHP’nin terör örgütlerinin siyasi uzantısıyla işbirliği yaptığını ve Türkiye’ye dair hesapları olan odakların oyuncağı haline geldiğini ifade etti.

“Mevcut Başkanları da Aynı Yanlışta İlerliyor”

Erdoğan, CHP içinde yaşanan iç savaşı ve parti yönetiminin rotasını kaybettiğini belirtti. Türkiye’nin en büyük kazanımının bu kısır muhalefetten kurtulmak olduğunu söyledi. 31 Mart seçimlerinde Şanlıurfa başta olmak üzere diğer şehirlerde alacakları sonuçlarla millete layık eser ve hizmetleri sunacaklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir