Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhuriyet’in 100. Yılı Dijital Deneyim Sergisi’nin Açılışına Katıldı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhuriyet’in 100. Yılı Dijital Deneyim Sergisi’nin Açılışına Katıldı

Haberler Z Haberler Z -
0

Fahrettin Altun, Cumhuriyet’in 100. yılına yenilikçi bir sergiyle katkı sağlıyor

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığınca CerModern’de hazırlanan “100 Yılın Ses Tüneli” Cumhuriyet’in 100. Yılı Dijital Deneyim Sergisi’nin açılışına katıldı. Altun, burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet’in 100. yılının ne kadar zengin bir yüzyıl olduğunu farklı bir yol ve yöntemle ziyaretçilere takdim etmek istediklerini belirtti.

Cumhuriyet’in 100 yılını yeni nesillere anlatmanın önemi vurgulandı

Cumhuriyet’in 100 yıllık tarihini yeni nesillere aktarmak için çaba sarf ettiklerini belirten Altun, bu yılın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde icraatlar ve başarı hikayeleriyle kutlandığını söyledi. Altun, Türkiye’nin bu çağda büyüyüp gelişebilmesinin ve dünya barışını temin edebilmesinin çok önemli olduğunu ifade etti.

Cumhuriyet’in 100. yılı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor

Altun, Cumhuriyet’in 100. yılını anmak için birçok etkinlik düzenlendiğini ve “100 Yılın Ses Tüneli” sergisinin de bunlardan biri olduğunu belirtti. Sergide, Türkiye’nin önemli isimlerinin ses kayıtları üzerinden bir hafıza sergisi sunulduğunu ve bu şekilde Cumhuriyet’in 100 yılını şan ve şerefle kutladıklarını söyledi.

Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olarak dünya barışının teminatı olduğu vurgulandı

Altun, serginin Türkiye’nin tarihi başarılarını farklı bir perspektifle gösterme imkanı sağladığını dile getirdi. Ayrıca, son 20 yılda gerçekleştirilen icraatların Cumhuriyet’in 100 yılına sığan büyük başarılar olduğunu ve Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olarak dünya barışının teminatı olduğunu vurguladı.

Fahrettin Altun, sergiyi beraberindekilerle birlikte gezerek yetkililerden bilgi aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir