Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Sultanbeyli’de Pazar Ziyareti Gerçekleştirdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Sultanbeyli’de Pazar Ziyareti Gerçekleştirdi

Haberler Z Haberler Z -
0

İmamoğlu ve Koç, Sultanbeyli’deki Pazarı Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Sultanbeyli Belediye Başkan adayı Ayhan Koç ile birlikte pazar ziyareti gerçekleştirdi. İmamoğlu ve Koç, Battalgazi Mahallesi’ndeki semt pazarı ziyaretinde vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İmamoğlu’nun Sultanbeyli’deki Ziyareti

Vatandaşlardan gelen öneri, şikayet, talep, destek ve temennileri alan İmamoğlu’nun Sultanbeyli’deki ikinci adresi, Turgutreis Mahallesi oldu. İmamoğlu, 31 Mart 2019 yerel seçim kampanyasının ilk pazar ziyaretinde tanıştığı Mahruze Keleş’in evine, Koç ile birlikte konuk oldu.

İmamoğlu ve Mahruze Teyze 5 Yıl Sonra Bir Araya Geldi

Yaklaşık 5 yıl sonra tekrar bir araya gelen İmamoğlu ve Mahruze Teyze, renkli bir buluşmaya imza attı. Mahruze-Hasan Keleş çifti, İmamoğlu’nu ana menüsünde ketenin bulunduğu mükellef bir sofrada ağırladı.

İmamoğlu ve Mahruze Teyze Arasındaki Sohbet

Sohbetleri sırasında Mahruze Teyze, İmamoğlu’na, “Senin için sabaha kadar yatmadım. Vallahi senin sevdiklerini hep yaptım” şeklinde karşıladı. İmamoğlu da, “Ne güzel şeyler yapmışsın” diyerek yanıtladı.

Mahruze Teyze’nin Desteği

Mahruze Teyze’nin, “Allah’ın izniyle Mahruze Abla’nın oyunu almaya geldik. Alıp gideceğiz” sözleri destekleyici ve samimi bir atmosfer oluşturdu.

İmamoğlu ve Mahruze Teyze Arasındaki Diyalog

İmamoğlu ve Mahruze Teyze arasındaki samimi diyalog, 2019 yerel seçim kampanyasında başlayan ve güçlü bir dayanışma örneği sergileyen bir hikayeyi yansıtıyor. İmamoğlu’nun, sadece oyunu değil, dualarını ve desteklerini alan bir lider olma çabası, Mahruze Teyze’nin ev sahipliğinde keyifli bir buluşmaya dönüştü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir