Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kärcher akıllı sulama sistemi Senso Timer ST6 Ecologic elektrik ve sudan tasarruf sağlıyor

Kärcher akıllı sulama sistemi Senso Timer ST6 Ecologic elektrik ve sudan tasarruf sağlıyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Kärcher’in SensoTimer ST6 Duo Ecologic sulama sistemi olağanüstü işlevsellikleri ve kolay kullanımı sayesinde bahçe ve tarlanızda yer alan sebze ve bitkilere, ihtiyaç duydukları su miktarını eşit şekilde dağıtarak veriyor. Ayrıca; bahçenizde farklı sulama gereksinimine sahip iki ayrı alanın sulanabilmesine olanak sağlıyor.

SensoTimer ST6 Ecologic ile sulama artık çok kolay

SensoTimer ST6 Ecologic’in sulama zamanlama sistemi, sulamayı otomatik olarak başlatıp durduruyor. Böylelikle gün içinde elle sulama yapmadan bahçeniz kendi kendine sulanırken, diğer işlerinizi yapmak için size vakit kazandırıyor. Senso Timer ST6 Ecologic sulama sistemlerinin başka bir avantajı da bahçenizin ihtiyacı olduğu kadar sulama yapması. Sensör toprağın nemini ölçerek, her 30 dakikada bir Senso Timer’a ölçüm değerini iletiyor. 5 farklı nem seçeneği sunarak nem durumuna göre sulamayı başlatıyor. Gün içinde iki sulama zamanlaması sunarak, maksimum 90 dakika sulama gerçekleştiriyor. Senso Timer’ın ecologic fanksiyonu 7 güne kadar sulamayı da erteliyor.  Manuel sulama imkanı da sunan sistemin durdurma butonu ile gerektiği zaman, sulama programını 24 saat durdurmanız da mümkün. Böylelikle suyu gerektiği zaman kullanmanızı sağlayan cihaz hem ekonomik hem de çevre dostu olduğunu da kanıtlıyor.

Enerji tasarrufu sağlıyor

Kärcher’in SensoTimer ST6 Duo Ecologic sulama sisteminin pompaları, çok hızlı  çalışmasına rağmen diğer pompalara nazaran yüzde 30 elektrik tasarrufu sağlıyor. Yüksek kalitede üretilen pompalar kullanım kolaylığıyla konfor sunuyor. Otomatik olarak açılıp kapanan su pompaları daha fazla güç ve verimlilik sağlamanın yanında çok az sesle çalışırken,çevreye rahatsızlık vermiyor. Sistem, yağmur suyu gibi alternatif su kaynaklarını da sulama için kullanırken, ideal ve ekonomik özellikleri ile bahçe meraklılarının tercihi oluyor.  

Kärcher’da geniş sulama ekipmanı da yer alıyor

Kärcher’in geniş yelpazali sulama ekipmanları dünyanın her yerinde bahçe meraklılarının yüzünü güldürüyor. Kusursuz şekilde çalışan bir sistemle tasarlanan pompalar ve sulama ürünleridoğal kaynaklardan ölçülü bir şekülde faydalanarak çalışmanızı sağlıyor. Kärcher,   hortum ağızları, püskürtme tabancaları, fıskiyeler, hortum çeşitleri, su saçayları, pompalar, hortum bağlantı sistemleri ve depolama sistemleri gibi ihtiyacınız olan birçok ürünü bahçenizde maksimum verimlilik almanız için sunuyor. Üstelik hangi Kärcher ürününü kullanırsanız kullanın, size en doğru seçimi yapma fırsatı da sunuyor

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir