Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Playstation Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

Playstation Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

Haberler Z Haberler Z -
0

 

PlayStation Plus, oyun oynayan kişilere birçok çeşitli oyun erişimi sağlayan çevrimiçi oyun hizmetidir. PlayStation Store içerisinde birçok özel indirim ve aylık ücretsiz oyunlara denk gelebilirsiniz. Böylece bu oyunları 100 GB’a kadar bulut oyun kayıt ederek depolayabilirsiniz.

Bu gibi çeşitli hizmetler sunan PlayStation Plus 2022 senesinin Haziran ayında Sony, PS Plus hizmetini önceden iki abonelik hizmetinin özellikleri ile birleştiren bir dizi katman ile birlikte yeniden başlatmıştır.

PlayStation Plus, Sony konsollarına uygun bir şekilde birçok oyun avantajı ve daha fazlasını sunan abonelik hizmetidir. Hizmetler arasında ücretsiz yüzlerce oyunlar, özel indirimler ve denenmiş oyun denemeleri yer alır. Bunlardan daha fazlası ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz bilgileri Teknolojik Bilgi üzerinden edinebilirsiniz.

 

PlayStation Plus Abonelik Kademeleri

 

PlayStation Plus abonelik kademeleri toplamda üç kademeye ayrılmaktadır. Bu üyelik kademeler, Essential, Extra ve Premium olarak belirlenmiştir.

Ücret konusunda sıkıntısı olmayan ve tüm özelliklerden faydalanmak isteyen kullanıcılar Premium katmanını tercih edebilir.

Essential katmanı ile neredeyse tüm avantajları içerir. Tek farkı burada aynı zamanda indirme ve bulut akışı için PS1, PS2 ve PSP oyunları kataloğunu dahil eder. Bunlara ek olarak ise zaman sınırlı oyun denemeleri sağlar.

PlayStation Plus, yıllar içerisinde birçok yineleme ve değişiklik içerisinden geçmiştir. Başlangıçta birçok ekstra indirim ve ücretsiz aylık oyunlarla ödüllendirmiştir. Daha sonrasında çevrimiçi oyun için gerekli olan fakat yine de aynı avantajlardan yararlanabileceğiniz bir platform haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir