Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şehit Ailesine Yapılan Ev Tamamlandı

Şehit Ailesine Yapılan Ev Tamamlandı

Haberler Z Haberler Z -
0

Bakan Özhaseki’den Müjde: Şehit Ailesinin Evine Kavuştular

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen askerlerden Müslüm Özdemir’in Kahramanmaraş’ta yaşayan depremzede ailesi için yapılan evin tamamlandığını duyurdu.

Bakan Özhaseki, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile şehit ailesinin evinin inşaatının tamamlandığını ve eşyaların bu hafta teslim edileceğini belirtti. Özhaseki, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sözümüzü tutmanın huzuru içindeyiz. Kahramanmaraşlı şehidimiz, Müslüm evladımızın ailesinin evi hazır, inşaatını bitirdik. Evimizi bu hafta eşyaları hazır bir şekilde teslim edeceğiz inşallah. Hayırla, sağlıkla otursunlar. Müslüm evladımızın da mekanı cennet olsun. Rabb’im cennetinde Peygamber Efendimize komşu eylesin. Şehitlerimizin emanetlerine gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz.”

Özhaseki’nin duyurusu sosyal medyada büyük beğeni ve takdir topladı. Şehit ailesine yapılan evin tamamlanması, insanların yüreklerine dokunan bir yardım örneği olarak değerlendirildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir