Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Video İzlemenin En Bilgilendirici Hali: Özlemlinaöz

Video İzlemenin En Bilgilendirici Hali: Özlemlinaöz

Haberler Z Haberler Z -
0

Bilgi tarih boyunca insanların en büyük gücü ve silahı konumundadır ancak kaynağının güvenilir olması kaydıyla. Bilgi sayesinde kişilerin hem kendi hayatları hem de farklı haytaları güzel yönde geliştirmeleri ve insanlığa fayda sağlamaları mümkündür. Zamanla bilgiye ulaşma ve bilgi edinme şekilleri değişmiştir.

Bunda en önemli pay şüphesiz teknolojinindir. Günümüzde görsel içeriklerle desteklenmiş bilgiler en sevilen bilgi edinme yöntemlerinden bir tanesidir. Bunun en temel nedeni ise görsel olarak beyne kaydedilen bilgilerin çok daha uzun beyinde hatırlanabiliyor olmasıdır.

Dünyanın en büyük video izleme ve yayınlama platformu olan Youtube, bilgi edinmenin en eğlenceli halini kullanıcılarına sunmaktadır. İşte bu mecranın en önemli bilgi ve eğlence kanalı ise Özlemlinaöz Kanalı.

Özlemlinaöz Kanalı Ve İçerikleri

Özlemlinaöz kanalı Youtube’de geniş bir kitleye hitap eden bilgi ve eğlence kanalıdır. Özlem Altınok Öz, kanal üzerinde bir yandan eğlenceli içeriklerini paylaşmaya devam ederken bir yandan da mesleği ile alakalı olarak insanları tıbbi açıdan bilgilendirme görevi üstleniyor.

Bu kutsal görevi de sadece öğrendiği bilgilerle yerine getiren birisi değil; Özlem Altınok Öz akademik kariyeri de olan bir hemşire. Özlem hanım takipçileri için kendi hayatından parçaları da ekrana getirmeye devam ediyor.

Eğlenceli Vlog içeriklerinin kiminde kızı ile özel güçlerini açıklıyor kimin de ise Gokarta biniyor. Bir yandan eğlenmek bir yandan da öğrenmek tam size göreyse, Özlemlinaöz kanalını tercih edebilirsiniz.

Özlem Öz Kimdir Ve Nasıl Tanındı

Özlem Altınok Öz 17 Kasım 1988 yılında Karabük’te dünyaya gözlerini açtı. İlk ve orta öğretimini Safranbolu’da tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi Hemşirelik Fakültesini kazandı ve aldığı eğitimin ardından başarılı bir şekilde mezun oldu.

Sahada 3 yıl hemşirelik yaparak deneyim kazanan Öz, akademik kariyerine de devam ederek yüksek lisansını tamamladı ve ardından doktorasına başladı. Farklı Üniversitelerde öğretim görevlisi olarak görev alan deneyimli akademisyen şu an doğum izninde.

Üniversitede staj yaptığı sırada hayat arkadaşı olan Ortopedi doktoru Tayyar beyle tanışarak hayatını birleştirdi. Çiftin bu mutlu evlilikten Lina ve Ela isimli iki kızı dünyaya geldi. Öz’ün tanınır hale gelmesi ise yine üniversiteye yıllarında gerçekleşmiştir.

Şu an dönemin en popüler uygulamalarından biri olan İnsatgram üzerinden yaptığı paylaşımlarla geniş bir kitle tarafından tanınır bir hale gelmiş ve sevilmiştir.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir