Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yatırım Aracı Olarak Villa Satın Almak

Yatırım Aracı Olarak Villa Satın Almak

Haberler Z Haberler Z -
0

Villa satın almaya karar verdiğinizde bunun aynı zamanda ciddi bir yatırım aracı olduğunu da unutmamak gerekir. Zaman gelir villanızı satmak durumunda kalabilirsiniz. Bunun için satın aldığınız villanın aynı zamanda ciddi bir yatırım değeri taşıdığından da emin olmanızda fayda vardır. Daha sonra satışı mümkün olmayan bir tasarıma sahip bir villa satın aldığınızda geri dönüşü mümkün olmayan bir karar vermiş olursunuz.

Planlaması iyi yapılmış, içinde mekânsal revizyonlara imkân sağlayan, teknik giderleri aşırı olmayan bir villa her aile için cazip ve tercih edilir olacaktır. Bu da villanızın değerini arttırır. Aynı zamanda istediğiniz zamanda satışını da kolaylaştırır. Tepeören Park Orman Villaları,  gayrimenkul yatırımında, elden çıkarma kolaylığı da göz önünde bulundurularak yapılmış evlerdir.

Villa Satın Alırken Gayrimenkul Değerini İnceleyin.

Satın alacağınız villa için gayrimenkul değeri, ‘Villa alırken nelere dikkat edilmelidir?’ sorusunun cevaptır. Villanın hâlihazırdaki koşulları ve durumu değerlendirilerek ve benzer durumdaki villaların değerleri ile kıyaslanarak, villanın gayrimenkul değeri hesaplanabilir.

Villanızı yatırım amaçlı satın alırken, gelecekte bölgeye yapılacak projelerin de göz önünde bulundurulmasıyla, villanın gelecekteki değeri hakkında fikir sahibi olmak mümkündür. Her dönem talep gören bir yatırım aracı olarak villalar, yatırımcıların hem diledikleri gibi tatil yapmalarına, hem de devamlı olarak değerlenen bir mülk sahibi olmalarına imkân verir.

Yatırım Amaçlı Villa Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Tatil yapılabilecek ve kiralanabilecek yerlerden villa satın alın.
  • Isıtmalı ve kapalı havuz gibi imkânlara sahip olan villalara yaz kış kira geliri elde etme imkânı sağlar.
  • Türkiye’nin farklı tatil bölgelerinden villa satın alın.

 

Çökmez inşaat güvencesi ile satın alınan villalarda, gayrimenkul olarak kullanma alternatifi ve farklı olanaklar sizleri bekliyor. Hem her dönem değer kazanan bir villa sahibi olmak hem de sürekli yüksek kira getirisi ile aktif gelir ele edebilmek istiyorsanız, inşaat sektöründe yaptıkları villalarla çığır açan Murat Çökmez ve ekibine güvenebilirsiniz. Çökmez sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir