Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Antalya’da Kurban Bayramı Tatili Keyfi

Antalya’da Kurban Bayramı Tatili Keyfi

Haberler Z Haberler Z -
0

Antalya’nın Plajları Dolup Taştı

Antalya’da hava 31 dereceyi, deniz suyu ise 28 dereceyi gösterirken, yurt dışından gelen ziyaretçilerin yanı sıra yerli turistler de Kurban Bayramı tatili için şehri doldurdu. Konyaaltı, Lara ve Sarısu plajları tatilcilerle dolup taştı.

Tatilcilerin Keyifli Aktiviteleri

Bazı tatilciler denize girerken, çocuklarıyla kumsalda oynadı; kimileri güneşlenip kitap okudu. Kimileri ise palmiye ağaçları altında yürüyüş yaparak, bisiklet sürdü. Park ve bahçelere masalarını kuran tatilciler ise eğlenceli vakit geçirdi.

Mavi Bayraklı Falez Plajları Tıklım Tıklım

Muratpaşa Belediyesi’nin mavi bayraklı falez plajları da tatilcilerle dolup taştı. Konserve Koyu, Mobil, Erenkuş ve İnciraltı plajlarından çok sayıda kişi denize girdi. Lara, Sarısu, Topçam ve Büyük Çaltıcak mesire alanlarında da yoğunluk devam etti.

Doğayla İç İçe Keyifli Anlar

Sabah saatlerinden itibaren mesire yerlerine gelen kent sakinleri ve tatilciler, doğanın tadını çıkardı. Aileler mangal yakarak piknik yaptı, sıcaktan bunalanlar ise yakındaki plajlarda serinledi. Kentin nem oranı yüzde 80’in üzerine çıkarak, bulutlar kent merkezini kapladı.

Kuşbakışı Antalya Manzarası

Kepez Varyant bölgesinden Antalya’yı izleyenler, denizi ve kenti çevreleyen Beydağları’nı görmekte zorlandı. Kentin güzellikleriyle bütünleşen Kurban Bayramı tatili, tatilciler için unutulmaz anılarla dolu geçti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir