Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Aybüke Pusat, Teşkilat Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Aybüke Pusat, Teşkilat Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Güzel oyuncu Aybüke Pusat, Teşkilat dizisinin kadrosuna katıldı

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Pusat, son iddialı pozlarıyla olay oldu

Ünlü oyuncu Aybüke Pusat, yeni sezonda TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ın kadrosuna dahil oldu. Özel hayatı, sosyal medya paylaşımları ve iddialı pozlarıyla sıkça gündeme gelen Pusat, bu defa son pozlarıyla büyük ilgi topladı.

Aybüke Pusat, siyah bir elbise giyerek kürkle kombinini tamamladı. Sosyal medyada peş peşe paylaştığı bu iddialı pozlar, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Kullanıcılar, pozlara yapılan yorumlarda Aybüke Pusat’ın güzelliğini övgülerle dile getirdi. “Ne kadar güzelsin”, “Bu kadar güzel olunmaz ki”, “Bu güzellik gerçek mi?”, “Sana bayılıyorum”, “Gerçek olamayacak kadar güzel” gibi yorumlar yapıldı.

Aybüke Pusat’ın kariyeri

22 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da doğan Aybüke Pusat, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda Bale bölümünde üniversite eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde de eğitim gördü.

Konservatuarda okurken geçirdiği bir kaza sonucunda kalçasından yaralanan Pusat, ameliyat olmak zorunda kalarak dans ve baleyi bırakmak zorunda kaldı.

Oyunculuk kariyerine 2014 yılında ekrana gelen Medcezir dizisiyle başlayan Aybüke Pusat, 2014 Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilerek adını duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir