Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin Çocukları Arasındaki İlişkiler Gergin

Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin Çocukları Arasındaki İlişkiler Gergin

Haberler Z Haberler Z -
0

Brad Pitt’in Büyük Çocuklarıyla İlişkisi Gergin

Brad Pitt’in 60 yaşındaki kızı Shiloh, Pitt soyadını bırakmak için başvuruda bulunduktan bir ay sonra, bir kaynak, Pitt’in büyük çocuklarıyla ilişkisinin gergin olduğunu belirtti. Yetişkin çocuklarla neredeyse hiç temasının olmadığı ifade edildi.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Altı Çocuğu Var

Angelina Jolie’den toplam altı çocuğu olan Brad Pitt’in çocukları arasındaki ilişkilerde gerilim devam ediyor. Shiloh’un yanı sıra üç biyolojik çocuğu ve üç evlatlık çocuğu bulunmaktadır.

Velayet Anlaşması ve Çocuklarla Görüşme Hakkı

Kaynaklar, çiftin velayet anlaşmasının iki küçük çocukla görüşme hakkı konusunda anlaştığını belirtti. Çocuklarla ilgilenme konusunda Angelina Jolie’nin daha fazla sorumluluk aldığı ifade edildi.

Brad Pitt Avrupa’da, Angelina Jolie Los Angeles’ta

Brad Pitt’in yeni filmi “F1” için Avrupa’da bulunurken, Angelina Jolie küçük çocuklarıyla Los Angeles’ta yaşıyor. Pitt’in çalışma programı nedeniyle çocuklarıyla olan etkileşiminin sınırlı olduğu belirtiliyor.

Kaynaklar, Shiloh’un soyadını değiştirme başvurusunun ardından Pitt’in “üzgün ve yaptıklarının farkında” olduğunu bildirdi. Kızının soyadını değiştirmesinin, çocuklarını kaybettiğinin bir göstergesi olduğu ifade edildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir