Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Dilan Polat’tan Yeni Bir Mektup Daha: “Sıkıldık, Özledik”

Dilan Polat’tan Yeni Bir Mektup Daha: “Sıkıldık, Özledik”

Haberler Z Haberler Z -
0

Dilan Polat ve Engin Polat Çifti Hakkında Soruşturma Devam Ediyor

Sosyal medya paylaşımları ve lüks yaşantılarıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklayıp vergi kaçırdıkları iddia edilmiş, Polat ailesi hakkında “Resmi belgede sahtecilik”, “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama” ve “Vergi usul kanununu uygulamama” suçlarından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

Yeni Detaylar Ortaya Çıkıyor

Tüm Türkiye’nin aylardır konuştuğu Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasında her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde gazeteci İsmail Saymaz’a mektup gönderen Dilan Polat’tan yeni bir mektup daha geldi.

Kübra Uzun Paylaştı

Engin Polat’ın kız kardeşi Kübra Uzun, sosyal medya hesabından Dilan Polat ve Polat çifti ile birlikte tutuklanarak cezaevine gönderilen Nilgün Yılmaz’ın kendilerine gönderdiği mektubun bir kısmını paylaştı. Dilan Polat’ın görümcesi paylaşımına “Mektupları bugün ulaştı, tam iki sayfa bir parçasını paylaşmak istedim” notunu düştü.

“Özledik, Sıkıldık”

Dilan Polat ise mektubunda; “Canım annem sizi öyle çok özledim ki. Canım Kübra’m, hepinizi çok seviyorum. Şu an saat 20:30, öyle sıkıldık ki dört duvar arasında Nilgün ile beraber yürüdük, oda içerisinde bir ileri bir geri… Bacaklarım ağrıyor. Her gün düşünmekten…” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir