Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Eylül Öztürk, Eşi Barış Kenan Özkan’a Gelen Tehdit Mesajlarını Paylaştı

Eylül Öztürk, Eşi Barış Kenan Özkan’a Gelen Tehdit Mesajlarını Paylaştı

Haberler Z Haberler Z -
0

“200 BİN DOLAR PARA İSTENİYOR”

Eylül Öztürk, kara para aklama iddiaları nedeniyle soruşturmaya dahil edildiği dosya hakkında sosyal medya hesaplarından bilgi vermişti. Ancak son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Ünlü fenomen, eşi Barış Kenan Özkan’a gelen ölüm tehditlerini paylaştı ve savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Gelen mesajlarda Öztürk’e 200.000 Dolar para istendiği görülüyor. Öztürk, eşiyle birlikte kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinin itibarının zedelenmesi ve ailelerinin tehdit edilmesiyle karşı karşıya olduklarını açıkladı.

“TÜM AİLEMİZ İLE TEHDİT EDİLİYORUZ”

Eylül Öztürk’ün paylaştığı mesajlarda tehditlerin yer aldığı belirtiliyor. Öztürk çiftine yönelik tehditlerde uyuşturucu işleri ve kişisel bilgilerin kullanıldığı ifade ediliyor. Ünlü fenomen, ailesinin de tehdit edildiğini ve 200 bin dolarlık bir Bitcoin hesabına ödeme yapmalarının istendiğini söyledi.

Eylül Öztürk, eşine yönelik tehditlerin devam etmesi durumunda hesabını kşm vereceklerini belirtti. Ayrıca, tehdit mesajlarının içinde 8 yaşındaki yeğeninin adının geçtiğini de vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir