Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Farklı Türlerde 10 Yeni Film Geliyor

Farklı Türlerde 10 Yeni Film Geliyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Karanlıktan Kaçış

‘Karanlıktan Kaçış’ adlı film, Tuvana Türkay, Serhat Teoman ve diğer ünlü isimlerin rol aldığı bir yapıma dönüşecek. Derin bir bunalıma sürüklenen gazetecinin yaşadığı olayları anlatan film, şehrin karmaşasından uzaklaşarak sakin bir orman evine yerleşen gazetecinin hayatını konu alıyor.

Turbo

‘Turbo’ adlı filmin yönetmen koltuğunda Cem Özduru oturuyor. Aksiyon ve gerilim severler için heyecan dolu sahneler sunacak olan film, dört arkadaşın modifiye ettikleri araba ile yaşadıkları macerayı konu ediniyor.

The Hope

‘The Hope’ adlı filmde, alzheimer teşhisi konulan bir yazarın hayatı ele alınıyor. Mehmet Ali Erbil ve diğer oyuncuların yer aldığı yapım, duygusal bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak.

Geçiş

‘Geçiş’ filmi, Türkiye, Danimarka, Fransa, Gürcistan ve İsveç ortak yapımı bir dram hikayesini beyaz perdeye taşıyacak. Uzun süredir kayıp olan yeğenini bulmak için emekli bir öğretmenin yaşadığı olayları konu alacak.

Garfield

Karikatür kahramanı Garfield’ın animasyon filmi, kayıp babası Vic ile karşılaşmasını ve yaşadığı maceraları izleyiciyle buluşturacak. Türkçe seslendirmelerini Engin Alkan ve Harun Can’ın yaptığı film, keyifli anlar vaat ediyor.

Şeytanla Bir Gece

‘Şeytanla Bir Gece’ adlı film, 1977 yılının Cadılar Bayramı’nda bir talk showda yaşanan olayları konu alıyor. David Dastmalchian, Laura Gordon ve Ian Bliss’in rol aldığı yapım, gerilim dolu anları seyirciyle buluşturacak.

Kara Ayin

‘Kara Ayin’, oğlunu bulmak için her şeyi göze alan bir annenin hikayesine odaklanıyor. Thomas Marchese’nin yönettiği yapım, duygusal ve etkileyici bir senaryoyu izleyiciyle buluşturacak.

Exhuma

‘Exhuma’, Güney Kore yapımı bir film olup, paranormal olaylarla çevrili varlıklı bir ailenin çocuklarını kurtarmak için genç şaman ikilisi Hwa Rim ve Bong Gil ile yaşanan olayları konu alıyor.

Bab-ı Cin

‘Bab-ı Cin’ adlı film, Endonezya yapımı ve şeytan tarafından ele geçirilen genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Mendebur

‘Mendebur’, Aslı Bekiroğlu, Ahmet Kayakesen ve diğer isimlerin rol aldığı bir yerli korku filmi olarak seyirciyle buluşacak. Korku dolu anları beyaz perdeye taşıyacak olan film, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir