Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Haklarında Soruşturma Başlatılan Çiftin Komşusu Anlattı: “Zor Bir Gece Geçirdik”

Haklarında Soruşturma Başlatılan Çiftin Komşusu Anlattı: “Zor Bir Gece Geçirdik”

Haberler Z Haberler Z -
0

Ünlü Şarkıcı Seda Üren, Dilan Polat’ın Komşusu Olduğunu Açıkladı

Ünlü şarkıcı Seda Üren, Dilan Polat’ın komşusu olduğunu ve yaşadığı zor bir geceyi anlattı. Seda Üren, Dilan Polat’ı çok eskiden tanıdığını ve bir yıl önce Dilan Polat’ın kendisine “Aşkım oradan ev aldım, geliyorum” şeklinde mesaj attığını söyledi. Üren, Dilan Polat ile uzun zamandır tanışık olduğunu belirterek, evinde çekilmiş doğum fotoğrafları ve çocukların fotoğraflarının bulunduğunu da ifade etti.

Polis Evinde Arama Yapmak İçin Kapıyı Çaldı

Seda Üren, Dilan Polat’ın evine yapılan baskınlar sırasında giriş ve çıkışlarda polislerin bulunduğunu söyledi. Bir gece saat 02:00’de kapısının çalındığını belirten Üren, karışıklık yaşandığını ve polislerin üst katlardaki bloklara gittiğini ifade etti. Savcının, Dilan Polat’ın evde oturmadığına dair yazılı bir tutanak alınması talimatını verdiğini söyleyen Üren, komşusunun durumu kanıtlamak için yan komşusunu şahit olarak getirdiklerini belirtti.

Stres ve Sinir Dolu Bir Gece Geçiren Seda Üren

Seda Üren, Dilan Polat’ın evine yapılan aramalar nedeniyle stres ve sinir dolu bir gece geçirdiğini söyledi. Uykusuz kaldığını ve yaşadığı sıkıntıları anlatan Üren, bu durumun hoş olmadığını ve komşusunun sorunları yüzünden böyle bir durumla karşılaşmanın hoş olmadığını ifade etti. Ayrıca, çocuklarının üst katlarda olduğunu düşündüklerini belirten Üren, endişe dolu bir gece geçirdiğini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir