Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. İstanbul’da Bu Hafta Kültür ve Sanat Etkinlikleri

İstanbul’da Bu Hafta Kültür ve Sanat Etkinlikleri

Haberler Z Haberler Z -
0

Tiyatro Oyunları

İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda “Suçsuzlar Çağı Suçlular Çağı”, “Sonbaharda Son Güller”, “Bir Picasso” ve “Yalnızlık İntiharı” oyunları sahnelenecek. Atatürk Kültür Merkezi’nde “Kapıların Dışında”, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda “Gomidas” oyunları izlenebilecek. Zorlu PSM’de ise “Aşık Shakespeare”, “Chaplin”, “Aile Yalanları”, “(Karşınızda) Yalnız Kadın”, “Sidikli Kasabası Müzikali”, “Öteki” ve “Aydınlıkevler” oyunları seyirciyle buluşacak.

Konserler

AKM’de “Şedaraban Faslı”, “Asitane Meşkleri”, “571. Yılında İstanbul’un Fethi”, “Rumeli Türküleri Konseri”, “Şarkıların Diliyle Hüzzam ve Hicaz Eserler”, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası DenizBank Konserleri ve “Borusan İstanbul Sayfahaber.com Filarmoni Orkestrası’ndan Mozart Requiem” konserleri gerçekleştirilecek. CRR’de ise “Şah Hatayi’den Nefesler” ve “Francesca Tandoi” konserleri dinleyicilerle buluşacak.

Sergiler

Üsküdar Mimar Sinan Galerisi’nde “Kubbe: Filistin Zaman Tüneli”, Meşher’de “Göz Alabildiğine İstanbul: Beş Asırdan Manzaralar”, Macar Kültür Merkezi’nde “Geniş Açı”, Yapı Kredi Kültür Sanat’ta “Bugünü Resmetmek”, Salt Beyoğlu’nda “Havaya Dair” ve Pera Müzesi’nde “Ters Yüz Pera: Mekanlar ve Metinlerde Denemeler” sergileri ziyaretçilerini ağırlıyor. Ayrıca Sultanbeyli’de YUNT sanat ve etkileşim alanında Mike Berg’in “Buraya Nasıl Geldik?” sergisi görülebilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir