Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Jale Tuncer ve Selen Pınar Işık Arasındaki Kiralık Ev Anlaşmazlığı

Jale Tuncer ve Selen Pınar Işık Arasındaki Kiralık Ev Anlaşmazlığı

Haberler Z Haberler Z -
0

Jale Tuncer’den Selen Pınar Işık’a Kiralık Ev İddiaları

Jale Tuncer, sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık’ın Nişantaşı’ndaki evinde 2,5 yıldır kiracı olduğunu ve kira ödemelerinde sorun yaşandığını iddia etti. İddialara göre, Işık ilk yıl kirasını eksik ya da geç ödediği gibi son 16 aydır kira ödemesi yapmadı ve evde zararlar oluşturdu.

Selen Pınar Işık’ın Yanıtı

Selen Pınar Işık ise kirasını ödemekte zorlandığını belirterek, ekonomik sıkıntılardan bahsetti ve yaşadığı zor günlerin takipçileri tarafından bilindiğini ifade etti. Mahkeme sürecinin devam ettiğini belirten Işık, medya ilgisine anlam veremediğini ve oğlunun psikolojisinin bozulmasına izin vermek istemediğini dile getirdi.

Tuba Ünsal’ın Açıklamaları

‘Pucca’nın eski ev sahibi olduğunu belirten Tuba Ünsal da yaşanan olayları sert bir dille eleştirdi ve evin kullanılamaz hale geldiğini iddia etti.

Jale Tuncer’in Paylaşımı

Bugün, Instagram hesabından evinin durumunu paylaşan Jale Tuncer, Selen Pınar Işık’ın taşındığını ancak evde ciddi hasarlar bıraktığını gösteren fotoğraflar ve videolar paylaştı. Tuncer, 19 aylık kira borcu, zarar gören eşyalar ve ev sahibi olarak yaşadığı zorluklara vurgu yaptı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir