Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Jennifer Lopez, Yeni Albümü “This Is Me… Now” İle İlgili Samimi Açıklamalar Yaptı

Jennifer Lopez, Yeni Albümü “This Is Me… Now” İle İlgili Samimi Açıklamalar Yaptı

Haberler Z Haberler Z -
0

Özel hayatı ve kariyeriyle dikkat çeken Jennifer Lopez, son albümü hakkında konuştu

Hem müzik kariyeri hem de özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Jennifer Lopez, verdiği son röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Lopez, 16 Şubat’ta yayınlayacağı son albümü “This Is Me… Now” hakkında da konuştu.

“Bundan sonra başka bir albüm yapıp yapmayacağımı bile bilmiyorum”

Lopez, yeni albümüyle ilgili olarak “Gerçek şu ki, bundan sonra başka bir albüm yapıp yapmayacağımı bile bilmiyorum” dedi. “J.Lo projesinin mükemmel bir örneği ve gerçekten kendimi çok tatmin olmuş hissediyorum, bu yüzden belli bir noktada gerçekten koleksiyon parçaları olabilirler” diye ekledi. Ayrıca, “Benny’e böyle düşündüğümü söyleme ama bu benim son albümüm olabilir” şeklinde konuştu.

“Hayranlar için özel şeyler yapmaya çalışıyoruz”

Albüm kapağıyla ilgili olarak da konuşan Lopez, çok çeşitli kapağı denediklerini ve hayranlar için özel şeyler yapmaya çalıştıklarını belirtti. “Koleksiyoncu öğeleri ve sonsuza kadar sahip olabilecekleri şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“Bu benim için bir dönemin sonu ve yeni bir çağın başlangıcı”

Müzik kariyeriyle ilgili olarak da önemli açıklamalarda bulunan Lopez, yeni albümünün kendisi için bir dönemin sonu ve yeni bir çağın başlangıcı olduğunu hissettiğini söyledi. “Bu yüzden asla asla demem ama şu anda buna gerçekten kalbimi ve ruhumu koyduğumu hissediyorum ve çok mutluyum. Heyecanlandım ve kesinlikle benden çok şey aldı” şeklinde konuştu.

Jennifer Lopez’in yeni albümü “This Is Me… Then” albümünden tam 22 yıl sonra geliyor. O zamanlar, bugünkü kocası Ben Affleck ile çıkıyordu ve albümü hazırlarken sevgilisinden ilham almıştı. Ancak, nişanlarını 2004’te atmışlardı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir