Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ‘MasterChef Türkiye’de Sürpriz Bir An: Şef Mehmet Yalçınkaya’nın Dokunaklı Paylaşımı

‘MasterChef Türkiye’de Sürpriz Bir An: Şef Mehmet Yalçınkaya’nın Dokunaklı Paylaşımı

Haberler Z Haberler Z -
0

Melek Baba’nın Dokunaklı Hikayesi

Yarışmaya katılan Melek Baba’nın parmaklarının olmadığını gizlemeye çalışması, şef Mehmet Yalçınkaya’nın duygusal bir an yaşamasına sebep oldu.

Şef Yalçınkaya’nın İlk Kez Anlattığı Kazası

Mehmet Yalçınkaya, Melek Baba’nın yaşadıklarını görünce, yıllar önce kendi başından geçen olayı ilk kez paylaştı. 5 yaşındayken arkadaşlarıyla oynarken parmaklarını kaybettiğini anlatan şef, benzer zorluklar yaşadıklarını belirtti.

Yaşanan Zorluklar ve Önyargılar

İş görüşmelerinde elini saklamanın, işe alınmayacağını düşünmenin zorluğunu vurgulayan Mehmet Yalçınkaya, yaşadığı önyargılarla baş ettiğini, kariyer yapmayı başardığını ve şimdi jüri üyesi olarak görev yaptığını ifade etti.

Hırs ve Çalışma Azmi

Kazaların insanları tutunmaya sevk ettiğini belirten şef, yaşadığı zorluklardan aldığı hırs ve çalışma azmi ile aşçılık kariyerine başladığını ve herkesten fazla çalışarak bugünlere geldiğini anlattı.

İlham Veren Bir Güç

Çocuklarının kendisiyle gurur duyduğunu belirten Mehmet Yalçınkaya, önyargıya maruz kalmadan jüri üyesi olmasının, hayata sıkı sıkıya sarılmanın önemini vurguladı ve Melek Baba’ya ilham olabileceğini ifade etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir