Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu, Şok İtiraflarda Bulundu

Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu, Şok İtiraflarda Bulundu

Haberler Z Haberler Z -
0

Akpınar’ın Kızı, Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçeği Anlattı

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu, Katarsis programına katılarak şoke edici açıklamalarda bulundu. Yapılan röportajda gözden kaçan detaylar, Mynet tarafından ortaya çıkarıldı.

Bomba İddia Herkesi Şaşırttı

Duygu Nebioğlu’nun açıklamalarıyla ortaya atılan iddia, herkesi şaşkına çevirdi. Duygu Nebioğlu, annesinin yıllar önce bir gazeteciye ulaştığını ancak Erol Simavi tarafından bu haberlerin basılmasının engellendiğini iddia etti.

Duygu Nebioğlu’nun açıklamalarından alıntılar:

“Babam doğduğumdan haberdardı. Gerçekten biliyordu. 89 yılında Hürriyet gazetesine manşet olarak çıkmışız, anne bizi aslında bir kadına veriyor o kadın da bize bakıcılık yapması için konuşma gerçekleşiyor. Ben annemden ayrıldığımda 2 aylıktım. Adile Şener ve Emin Şener ile görüşülüyor. Biz bakıcı kadına veriliyoruz.”

Annesinin Gönderdiği Mektup Engelendi

Duygu Nebioğlu, açıklamalarına devam ederek şunları söyledi:

“Emin Şener, Emin babam, baba diyorum, bu adam Tekirova’da gazetecilik yapan bir adama ulaşıyor. Bu adam bizi Hürriyet gazetesinde manşet yapıyor. O dönem sahibi Erol Simavi olduğunu öğrendik, haber yapılıyor. Annem o dönem cezaevindeyken o gazeteciye mektup yazıyor, Metin Akpınar’dan bahsediyor. O mektubu ortaya çıkartabildiğimde inanın bütün Türkiye ağlar. Çok zor durumda kalmış bir kadının cümleleri onlar.”

“Metin Akpınar’ı söylüyor gazeteci, bunu tekrar Hürriyet’e gönderiyor. Haber yapılmıyor, Erol Simavi ismi, o dönem gazetecilerimiz hepsi Metin Akpınar ile arkadaş. O dönemin reklam olayları bile Erol Simavi’nin attığı manşetlerle oluyormuş.”

“Bu Mesele Kapatılıyor”

Gökhan Çınar, durumu özetleyerek şunları söyledi: “Bu süreçte o dönem yapılmıyor ve bu mesele kapatılıyor ve çocuk esirgemeye gönderiliyorsunuz”

Duygu Nebioğlu ise soruya şu yanıtı verdi: “Evet, valiliğin de haberi oluyor. Zaten haberi olsun diye o gazeteye veriliyor.”

İlgili Yazılar