Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Miss Teen USA ve Miss USA Tacından Feragat Etti

Miss Teen USA ve Miss USA Tacından Feragat Etti

Haberler Z Haberler Z -
0

UmaSofia Srivastava ve Noelia Voigt’un Unvanlarından Feragatı

Geçtiğimiz hafta, 17 yaşındaki Miss Teen USA birincisi UmaSofia Srivastava ve 24 yaşındaki Miss USA Noelia Voigt unvanlarından feragat etti. Aynı dönemde, Miss USA Organizasyonu sosyal medya yöneticisi Claudia Michelle de görevinden istifa etti.

Kadınlar “Zorbalığa” Maruz Kaldı

Post’a konuşan kaynaklara göre, kadınlar organizasyonun CEO’su Laylah Rose tarafından “zorbalığa” maruz kaldıklarını ifade etti. Pensilvanya Üniversitesi Wharton Okulu’nda ekonomi eğitimi alan Stephanie Skinner, yaşanan skandallar sonrası Miss Teen USA tacını kabul edemeyeceğini ve “dayanışma içinde olduğunu ve bunun için ayağa kalktığını” belirtti. Skinner, dürüstlüğünün ve karakterinin her zaman taçlardan önce geleceğini vurguladı.

Kargaşa ve İstifalar

Miss USA organizasyonu zorlu bir süreçten geçerken, tacını geri çeviren Srivastava ve Voigt’un açıklamalarının destek görmesiyle organizasyon “bölündü”. Yeni birinci olarak seçilen Savannah Gankiewicz’e yönelik eleştiriler sosyal medyada yankılandı.

Savannah Gankiewicz’in Tacı Alışı

28 yaşındaki Savannah Gankiewicz, Miss USA tacını alacak. Gankiewicz, kararının hafife alınacak bir karar olmadığını ve Noelia Voigt’in yanında olduğunu belirtirken, sosyal medya kullanıcıları tepkilerini dile getirdi. Geçen hafta yapılan bir açıklamada, CEO Laylah Rose’un Srivastava ve Voigt’in isimleri altında yapılan gizli paylaşımlara karıştığı ve tacı feragat edenlerin Instagram sayfasında paylaşım yapma olanağının kısıtlandığı ortaya çıktı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir