Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sarah Jessica Parker Kilolu Olmayı Tercih Ederdim

Sarah Jessica Parker Kilolu Olmayı Tercih Ederdim

Haberler Z Haberler Z -
0

Sarah Jessica Parker’ın Açıklamaları

İnce fiziğiyle tanınan 59 yaşındaki aktris Sarah Jessica Parker, cilt bakımı ve güzellik konulu “Glad We Had This Chat” podcast’inde ilginç açıklamalarda bulundu. Parker, zayıflıkla ilgili şu sözleri dile getirdi: “Zayıf olmayı sevmiyorum. Ve eğer kardeşlerimle tanışmışsanız, onlarla da aynı genetik yapıdayız. Özellikle zayıf olmaya çalışmıyorum, bunu düşünmüyorum veya kutsamıyorum. Kilolu olmayı tercih ederdim ama vücudum böyle çalışıyor.”

Aşkı ve Aile Hayatı

30 yıldan fazla süredir evli olduğu aktör Matthew Broderick’le olan ilişkisinden de bahseden Parker, tiyatroya olan aşklarının kendilerini bir araya getirdiğini ve 1997 yılında evlendiklerini belirtti. Çiftin 21 yaşındaki James Wilke ve 14 yaşındaki Marha ve Tabitha adlı ikiz çocukları bulunuyor.

Çocuklarıyla Ev Hayatı

Çocukları hakkında konuşan ünlü oyuncu, değişkenliklerine rağmen bunun yaşlarına göre normal olduğunu düşündüğünü ifade etti. Parker, çocuklarıyla ilişkisini şöyle anlattı: “Ben onların çamaşırlarını yıkıyorum, onlara şunu söylüyorum, bunu hatırlamalarını sağlıyorum. Biliyorsun, işlerini yapıyorum. Evden çıkamıyorum.”

Evdeki Yemek Pişirme ve Aile Vakitleri

Evde yemek pişirme konusuna da değinen Parker, bazen bu işin bir angarya haline gelebileceğini belirtti. Ama aynı zamanda bu zamanı birlikte geçirdikleri için çocukların bunu sevdiklerini ve şanslı olduklarını da ekledi. Çocukların her zaman “her gece bizim için yemek pişirdiğinize inanamıyorum” dediğini dile getiren Parker, aile hayatından keyif aldığını vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir