Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk’ün Mallarına Neden El Konuldu?

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk’ün Mallarına Neden El Konuldu?

Haberler Z Haberler Z -
0

Dilan Polat ve Engin Polat’ın Tutuklanmasının Ardından Fenomenler İncelemeye Alındı

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi ve yaklaşık olarak 600’den fazla fenomen inceleme altına alındı. Bu isimlerden biri kısa süre önce Amerika’ya taşınan Eylül-Kenan Öztürk çifti oldu.

Eylül Öztürk, Mallarına El Konulması ve Şirketlerine Kayyım Atanmasıyla Gündemde

Tüm mal varlığına el konulan ve şirketlerine kayyım atanan Eylül Öztürk, günlerdir Dilan Polat’la yaşadığı olaylarla ilgili bilgiler paylaşıyor. Hakan Ural’ın programında Eylül Öztürk’e dair iddialı sözler söylendi.

Hakan Ural, Eylül Öztürk’e Karşı İddialı Konuştu

Hakan Ural, Eylül Öztürk’ün iddialı olduğunu ve belgelerle konuştuğunu söyledi. Ural, Eylül Öztürk’ün Murat Ağırel’i belgeleriyle tatmin ettiğini ve bu konuda linç edildiği için ülkede suçlandığını ifade etti. Ural, Eylül Öztürk’ün lehine olanları anlattığını ve belgelerle neyi nereden kazandığını ve evlerini nasıl aldığını açıkladığını belirtti.

Eylül Öztürk’ün Mallarına Neden El Konuldu?

Hakan Ural, Eylül Öztürk’e yönelik sorularını sıralarken, “Devlet o zaman sizi paketin içerisine mi alıp buradaki mal varlığınıza el koydu? Kayyım atadı şirketlerinize. Sizin söylediklerinizden şu çıkıyor. ‘Benim bütün gelirim pirüpak vergimi de ödüyorum. Her şeyi hakkımla kazandım. Hiçbir suç işlemedim. Zaten en kısa zamanda ülkeme de geleceğim.’ Bende o zaman düz düşünen bir vatandaş olarak diyorum ki bu kadının mallarına mülklerine neye istinaden el koydunuz? Bir de kayyım atadınız. Onun geri dönüşü de yok.” dedi.

Eylül Öztürk’ün Amerika’daki Evlerinin Nasıl Alındığı Ele Alındı

Hakan Ural, Eylül Öztürk’ün Amerika’daki evlerini nasıl aldığını da programda ele alırken “İtibarlı gördüğünüz tüm meslek sahiplerinin tamamı bu dünyada yüzyıl maaş alsa iki tane Amerika’da ev alamaz” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir