Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tiyatro Oyuncusu Tayfun Çorağan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Tiyatro Oyuncusu Tayfun Çorağan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Haberler Z Haberler Z -
0

Tayfun Çorağan’dan Eşinin Ölümüyle İlgili Şaşırtıcı İtiraflar

Tiyatro oyuncusu Tayfun Çorağan, iki yıl önce hayatını kaybeden eşi Güzin Çorağan’ın ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sedat Tulumdaş’ın ‘Kim Seslendirdi’ kanalına konuk olan 71 yaşındaki Çorağan, olayı detaylarıyla anlattı.

İnatçı ve Arnavut Yönü Olan Güzin Çorağan’ın Hastalığı

Tayfun Çorağan, eşinin bir anda hastalandığını ve mantar yedikten sonra kusmaya başladığını belirtti. Güzin Çorağan’ın inatçı ve Arnavut tarafının da olduğunu dile getiren Çorağan, sonunda hastaneye gitmeye razı olduklarını ifade etti.

Zehirlenme Sonucu Kaybettikleri Güzin Çorağan

Tayfun Çorağan, eşinin beyin enfarktı geçirdiğini ve yaklaşık 10 yıl boyunca bu durumu idare ettiklerini söyledi. Ancak Güzin Çorağan’ın bağırsak düğümlenmesi de yapabilen enfarkt nedeniyle zehirlendiğini ve 22 Kasım 2022’de hayatlarını kaybettiğini açıkladı.

Otopsi ve Mahkumiyet Hikayesi

Tayfun Çorağan, eşinin ölümünden sonra jandarmaya haber verildiğini ancak savcının olayı araştırmak için otopsi için cesedi Bursa’ya gönderdiğini belirtti. Ayrıca Çorağan, başkanına hakaret davasından dolayı 11 ay 20 gün hapis cezası aldığını ve ölüm ilanının gecikmesinin bu durumdan kaynaklandığını iddia etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir