Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ünlü Doktor Ender Saraç Hakkında İddialar

Ünlü Doktor Ender Saraç Hakkında İddialar

Haberler Z Haberler Z -
0

Özel Hayatıyla Gündemde

2013 yılında Benan Saraç ile evlenen ünlü doktor ve yazar Ender Saraç, son günlerde özel hayatıyla gündemde. Son olarak eşinden şiddet gördüğüne dair iddialarla gündeme gelen Saraç hakkındaki iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Çirkin İddialar Sosyal Medyada

Sık sık televizyon programlarında boy gösteren ünlü isimlerin sağlık danışmanlığını yapan Prof. Dr. Ender Saraç hakkında sosyal medyada birçok iddia ortaya atıldı. Saraç’ın başka bir erkekle ilişki yaşadığı ve aile içi cinsel istismar gibi iddialar servis edildi.

Saraç’tan Twitter Paylaşımı

Çirkin cinsel taciz iddiaları sonrası Ender Saraç, sessizliğini bozarak sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Saraç, “Allah kuru iftiradan saklasın” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Ender Saraç’ın Yanıtı

Ender Saraç hakkındaki iddialarla ilgili olarak yapılan haberlerin yalan olduğunu belirten Saraç, bu iftiranın çocuğunu alet etmek anlamına geldiğini söyledi. Saraç, “Boşanma sürecinde annesinin konuşma yasağı olduğu için maalesef çocuğu böyle bir şeye alet ediyor. Yarın hukuki yollara başvuracağız. Bu iftiraya karşı gerekli tavrımızı alacağız. Değmez, yazık. Hayatım boyunca çocuk tacizlerine karşı mücadele ettim” şeklinde yanıt verdi.

İlgili Yazılar