Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ünlü Menajerin Sağlık Sorunu The Kardashians Programında Gündem Oldu

Ünlü Menajerin Sağlık Sorunu The Kardashians Programında Gündem Oldu

Haberler Z Haberler Z -
0

Kris Jenner’ın Sağlık Sorunu

68 yaşındaki ünlü menajer Kris Jenner, “The Kardashians” programının çekimleri sırasında, erkek arkadaşı Corey Gamble ile kızları Kim, Khloé ve Kendall’a yakın zamanda yaşadığı bir sağlık sorununu açıkladı. Jenner, gelecek haftaki bölümde ağlayarak, “Size bir şey söylemek istedim… Taramamı yaptırdım. Bu beni gerçekten duygulandırdı ama bir kist ve küçük bir tümör buldular.” ifadelerini kullandı.

Khloé Kardashian’ın Cilt Kanseri Haberi

Jenner’ın endişe verici haberi, Khloé Kardashian’ın 2022’deki cilt kanseri haberinin ardından geldi. 39 yaşındaki Khloé, yanağındaki bir tümörün çıkarılmasıyla ilgili sosyal medyada gündem olmuştu. Khloé, Instagram’da yaptığı paylaşımda, “Kesinlikle şikayetçi değilim çünkü melanomdan ziyade bir çukurum olmasını tercih ederim. Cilt kanseri yolculuğumda bana yardım eden ve yardım etmeye devam eden tüm doktorlara inanılmaz derecede minnettarım.” ifadelerini kullanmıştı.

“The Kardashians” Yeni Bölümleri

Programın yeni bölümleri perşembe günleri Hulu’da yayınlanmaya devam edecek. Kris Jenner ve Khloé Kardashian’ın yaşadığı sağlık sorunları da izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir