Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Hazırlıklarına Devam Ediyor

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Hazırlıklarına Devam Ediyor

Haberler Z Haberler Z -
0

Basına Açık Antrenman Gerçekleştirildi

A Milli Futbol Takımı, Almanya’da düzenlenecek 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) için hazırlıklarını sürdürdü. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın 45 dakikası basına açık yapıldı.

Önemli Oyuncuların Durumu

Antrenmana, evlilik izni olan Çağlar Söyüncü ile bir erkek çocuğu dünyaya gelen Merih Demiral katılmadı. Demiral ailesinin, erkek çocuklarına İkra adını verdiği öğrenildi. Tedavisi süren İsmail Yüksek ise bireysel antrenör eşliğinde çalıştı.

Taktik Çalışmalar ve Özel İlgiler

Isınma hareketleri ve koşu çalışmasıyla başlayan antrenman, yarım sahada çift kale maçla devam etti. Basına kapalı bölümde ise taktik çalışma gerçekleştirildiği belirtildi. A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın idman sırasında genç golcü Semih Kılıçsoy’u birkaç kez yanına çağırarak konuşması ise dikkat çekti.

LÖSEV ve Ampute Milli Takımı’ndan Ziyaret

Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nın 23. yılı sebebiyle, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) gelen çocuklar, idman öncesinde milli futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. İdmanı izleyen Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik ekip ve futbolcuları da milli takım oyuncularıyla bir araya geldi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir