Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş Futbolcusu Vincent Aboubakar, Kadro Dışı Kalmasının Ardından Açıklama Yaptı

Beşiktaş Futbolcusu Vincent Aboubakar, Kadro Dışı Kalmasının Ardından Açıklama Yaptı

Haberler Z Haberler Z -
0

Aboubakar: “Hiçbir Tartışmam veya Disiplinsiz Davranışım Olmadı”

Beşiktaş’ta geçtiğimiz hafta Fenerbahçe’ye alınan mağlubiyetin ardından 5 futbolcu kadro dışı bırakılmıştı. Bu futbolculardan biri olan Vincent Aboubakar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla durumu değerlendirdi.

Aboubakar, bu sezon kulüpte hiç kimselerle tartışma yaşamadığını ve disiplinsiz bir davranışta bulunmadığını belirtti. “Artık bu saçma suçlamalara son verelim. Bu sezon hiçbir saç işlemi yapmadım. Geçen yaz, sezon sonunda ve sezon başlamadan önce saçlarıma işlem yaptırdım” dedi.

Futbolcu, “Bu sezon kulüpte hiç kimseyle tartışmadım veya disiplinsiz bir davranışta bulunmadım. Hiçbir şey. Bu sezon 11 gol ve 3 asist yapmışım. Geçen sezonun ikinci yarısında ise 13 gol atmıştım. Ve en önemlisi, sözleşmeli olduğum her dakika takıma tüm çabamı ve konsantrasyonumu veriyorum” şeklinde konuştu.

Kulüp, Aboubakar’ın Entegrasyonunu Onayladığını İletti

Aboubakar, Beşiktaş’ın durumu yeniden değerlendirdiğini ve kendisine entegrasyonunu onaylayan bir e-posta gönderdiğini de belirtti. Futbolcu, “Lütfen yasal işlem konusu olabilecek asılsız suçlamaları bırakın ve işimi yapmama izin verin” şeklinde sözlerine devam etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir