Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş İkinci Başkanı: Mourinho Görüşmelerimiz Sonuçsuz Kaldı

Beşiktaş İkinci Başkanı: Mourinho Görüşmelerimiz Sonuçsuz Kaldı

Haberler Z Haberler Z -
0

Jose Mourinho ile Anlaşma Sağlanamadı

Beşiktaş’ın İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile görüştüklerini ancak bazı maddelerde anlaşma sağlayamadıklarını açıkladı.

Yapılan Açıklama

Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Beşiktaşlılar, Bir süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü konusuyla ilgili yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek amacıyla bir açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır.” ifadelerini kullandı.

“Teknik direktör çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Sayın Hasan Arat ve transfer komitemizin de bilgisi dahilinde Jose Mourinho ile temasa geçilmiş, görüşmeler olumlu yönde ilerlemiştir. Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır.”

İkinci Başkanın Açıklamaları

Yücel, “Ancak belli maddelerde ortak paydada buluşamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur. Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş’ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır.” şeklinde konuştu.

“Kendi şahsi kaynaklarımızı dahi Beşiktaş’ın kendi öz kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir surette elimizi taşın altına koymaktan çekinmeden çalışmaya devam edecek, hem transfer döneminde hem de 2024-25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapacağız.”

“Tüm bunları yaparken aklı selimden de uzak kalmayacak, bu süreçlerin sonunda mutlaka büyük başarılar kazanacağız.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir