Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş Teknik Direktörü Santos, Galatasaray Mağlubiyetini Değerlendirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Santos, Galatasaray Mağlubiyetini Değerlendirdi

Haberler Z Haberler Z -
0

Santos: “Erken Gol İşleri Kolaylaştırmıyor”

Beşiktaş, Süper Lig’in 28. haftasında Galatasaray’a 1-0 mağlup oldu. Maç sonrası teknik direktör Fernando Santos, yayıncı kuruluşta mücadeleyi değerlendirdi. Santos, erken gol yemelerinin işleri zorlaştırdığını belirterek, takımın gösterdiği reaksiyondan memnun olduğunu ancak restbet atamadıkları pozisyonlar olduğunu vurguladı.

Santos’tan Hakem ve VAR Eleştirisi

Fernando Santos, maçta yaşanan tartışmalı pozisyonlar hakkında da açıklamalarda bulundu. Cenk’in Köhn ile yaşadığı mücadeleyi penaltı olarak yorumlayan Santos, hakem ve VAR’ı eleştirerek Beşiktaş’ın penaltısının üçüncü kez verilmediğini restbet giriş belirtti. Ayrıca Colley’in kırmızı kartı konusunda da görüş bildiren Santos, hakem kararlarına karşı çıkarak “hakkımızın yenmesini kabul etmiyorum” dedi.

Cenk’in Pozisyonu Kesin Penaltıydı

Santos, Cenk Tosun’un pozisyonunu kesin bir penaltı olarak nitelendirirken, VAR’ın bu pozisyonda müdahale rest bet etmediğini söyledi. Colley’in kırmızı kartının penaltı pozisyonundan daha net olduğunu ifade eden Santos, Beşiktaş’ın hakkının yenmesine izin veremeyeceklerini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir