Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Futbolcuları Kartlarda Dikkat Çekti

Fenerbahçe Futbolcuları Kartlarda Dikkat Çekti

Haberler Z Haberler Z -
0

İsmail Yüksek ve Bright Osayi-Samuel Takımın En Hırçın İsimleri Oldu

Fenerbahçe futbolcuları, Süper Lig 2023-2024 sezonunda toplamda 5 kırmızı ve 84 sarı kartla dikkat çekti. Takımın en sert isimleri İsmail Yüksek ve Bright Osayi-Samuel oldu.

İsmail Yüksek’in Kartlarla Dolu Sezonu

İsmail Yüksek, 30 maçta forma giyerken 5 sarı kart gördü ve 2 maçta çift sarıdan kırmızı kartla cezalandırıldı. MKE Ankaragücü maçında aldığı kartlarla ligde kırmızı kart gören ilk Fenerbahçe oyuncusu oldu.

Bright Osayi-Samuel’in Kart Sayısı

Bright Osayi-Samuel, 23 maçta 11 sarı kartla Fenerbahçe’nin en çok kart gören oyuncusu oldu. Nijeryalı futbolcu, Afrika Uluslar Kupası’nda olduğu için bazı maçlarda forma giyemedi.

Jayden Oosterwolde Takımın Diğer Kart Gören İsmi

Jayden Oosterwolde, 27 maçta 8 sarı kart görerek cezalı duruma düştü. Hollandalı futbolcu, 4 maçta üst üste sarı kart gördü ve takımını bazı karşılaşmalarda yalnız bıraktı.

Diğer Kırmızı Kartlar

Fenerbahçe’de sezon boyunca toplam 5 kırmızı kart görüldü. Mert Hakan Yandaş, Fred ve Alexander Djiku takımın diğer kırmızı kart gören oyuncuları oldu.

Futbolcuların Anlık Reaksiyonları

Fenerbahçe futbolcuları, sezon boyunca bazı maçlarda hızlı kartlarla dikkat çekti. Anlık reaksiyonlar sonucunda bazı oyuncular çabuk kırmızı kart gördü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir