Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Galatasaray 24. Şampiyonluğunu Ankara’da Kutladı

Galatasaray 24. Şampiyonluğunu Ankara’da Kutladı

Haberler Z Haberler Z -
0

Galatasaray, Ankara’da Kutlama Yaptı

Galatasaray, Trendyol Süper Lig’de elde ettiği 24. şampiyonluğu Ankara’da coşkuyla kutladı. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği tarafından düzenlenen şampiyonluk balosuna, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Dursun Özbek Açıklamalar Yaptı

Başkan Dursun Özbek, teknik direktör Okan Buruk ve Belçikalı futbolcu Dries Mertens’le ilgili soruları cevaplarken, “Mertens önümüzdeki sezon Galatasaray’ın kadrosunda olacak. Okan Buruk bizim zaten başarılı hocamız. Önümüzdeki sezon Okan hocamızla 5. yıldızı takacağız” ifadelerini kullandı.

Hedef Avrupa’da Başarı

Özbek, şampiyonlukların birlik ve beraberlikle geldiğini vurgulayarak, “Gelecek sezon hedefimiz 25. şampiyonluk ve 5. yıldızı takmak. Avrupa’da da başarılı olmak istiyoruz. Herkes hazırlıklı olsun, 2024-2025 sezonunda da başarılı olacağız” dedi.

Ankaralı Taraftarlara Teşekkür

Şampiyonluk kutlamasında Ankaralı Galatasaraylılara seslenen Özbek, “Taraftarımızla bütünlük sağladık. Galatasaray son 2 senede eski tartışmaların dışına çıktı. Biz bir araya gelip barışık olduğumuz zaman Galatasaray’ın bileğini bükecek hiç kimse yok” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir