Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Gençlerbirliği Yönetiminden Açıklamalar

Gençlerbirliği Yönetiminden Açıklamalar

Haberler Z Haberler Z -
0

Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde Yapılan Basın Toplantısında Açıklamalar

Gençlerbirliği kulübü başkanı Osman Sungur, futbol şube sorumlusu Harun Erol ve genel menajer Ali Ekber Düzgün’ün katılımıyla teknik direktör Recep Karatepe için gerçekleştirilen basın toplantısında önemli açıklamalar yapıldı.

Osman Sungur’dan Açıklamalar

Osman Sungur: “Yönetime geldiğimiz ilk gün ‘Gençlerbirliği’ni fabrika ayarlarına geri döndüreceğiz’ diye söz sarf etmiştim. Recep hocamız Ankara’mızdan çıkmış, yetişmiş, kulübümüzde de bir süre görev almış çok değerli bir isim. Kendisi de fabrika ayarlarına dönme projemizin bir parçasıdır. En iyi hocayı da takımın başına getirdik. İyi bir transfer dönemi geçirmeyi hedefliyoruz.”

Arda Güler Tepkisi

Osman Sungur: “Fenerbahçe’nin Arda Güler paylaşımını görmedim. Herkesin bildiği bir şey, Arda Güler Gençlerbirliği altyapısından yetişmiştir. Arda için maçları seyrediyoruz. Onun oynamadığı maçlardan zevk almıyorum.”

Recep Karatepe’nin Açıklamaları

Recep Karatepe: “Buradan başlamak büyük bir heyecan. Gençlerbirliği’ne layık bir futbol oynatacağım. İsmail Kartal’la da Fenerbahçe’de çok önemli bir sezon geçirdiğimi vurgulamak isterim. Onunla da konuştum, istişare ettim, iznini aldım. Bana çok destek oldu.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir