Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Samsunspor Teknik Direktörü Gisdol, Konyaspor Maçını Değerlendirdi

Samsunspor Teknik Direktörü Gisdol, Konyaspor Maçını Değerlendirdi

Haberler Z Haberler Z -
0

Taraftar Desteği Önemli

Yılport Samsunspor’un teknik direktörü Markus Gisdol, basın toplantısında 21 Aralık Perşembe günü TÜMOSAN Konyaspor ile yapacakları maçı değerlendirdi. Gisdol, Konyaspor maçında taraftarın desteğini beklediklerini dile getirdi. Son iki maçta takım için taraftarların ne kadar destek verdiğini gördüklerini belirten Gisdol, Konyaspor maçında da taraftarlarının yüzde 100 desteğine ihtiyaçları olduğunu ve bunun takıma büyük katkı sağlayacağını vurguladı.

Özel Hayatlara Saygı

Bir gazetecinin Mickael Tırpan’ın eşinin sağlık sorunlarından dolayı Samsun’dan ayrılmak istemesini nasıl değerlendirdiği sorusu üzerine Gisdol, futbolcuların da özel hayatlarına saygı gösterilmesi gerektiğini belirtti. Her probleme çözüm bulmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Gisdol, şu anda başka bir şey söylemenin doğru olmayacağını ifade etti.

Maç Maç Düşünmek

Gisdol, her maçı ayrı değerlendirdiklerini vurguladı. Kendisinin karakteri gereği bir sonraki maçın önemine dikkat çektiğini belirten Gisdol, “İlk yarının sonunda şu kadar puan alırız” gibi bir açıklamasının olmadığını söyledi. Onun için önemli olanın maç maç gitmek olduğunu söyleyen Gisdol, bu şekilde daha başarılı olacaklarını düşündüğünü ifade etti.

Marius Mouandilmadji’nin Performansı

Forvet oyuncusu Marius Mouandilmadji’nin son haftalardaki performansını değerlendiren Gisdol, takımdaki futbolculara güvendiklerini belirtti. Gisdol, bazen gol kaçırabileceklerini ancak antrenmanlarda iyi çalıştıklarında faydasını göreceklerini söyledi. Marius’un aynı istek ve arzuyla çalışmalarına devam ettiğini ve takıma golleriyle katkı yapmaya başladığını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir