Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Bursa İşçi Avukatı Nedir?

Bursa İşçi Avukatı Nedir?

Haberler Z Haberler Z -
0

Bursa işçi avukatı sayesinde iş hukuku kapsamında bütün davaların müvekkil lehine sonuçlanarak müvekkilin tüm haklarını alması sağlanmaktadır. Kıdemli tazminat davaları, ihbar tazminatı davaları, ücret alacağı davaları, fazla çalışma ücreti alacağı davaları gibi birçok davalar ile müvekkillere hizmet sunularak hiç hak kaybı yaşanmadan davaların en iyi şekilde sonuçlanması sağlanmaktadır.

Müvekkilleri için hafta tatili ücreti alacağı davaları da görülmektedir. İş hukuku oldukça geniş ve hukuk içinde en çok kapsama sahip alanlardan biridir. İşçilerin çalıştır süre zarfından yaşayacakları iş kazaları için de işçiler ile işveren arasında yaşanan sorunların yine hiçbir hak kaybı yaşanmadan çözülmesi sağlanmaktadır.

Boşanma ve İcra Davaları

Bursa boşanma avukatı sayesinde de evli bireylerin yaşadıkları anlaşmazlıkların ve sorunların çözülmesi için davalar görülmektedir. Bu davalardan vekillerin Bir hak kaybı yaşanmadan alacaklarını almaları sağlanmaktadır. Çekişmeli boşanma davaları, anlaşmalı boşanma davaları, özel boşanma sebeplerine dayalı boşanma davaları, velayet davaları, eşya alacağı davaları gibi birçok davalar ile kişilerin haklarını almaları sağlanmaktadır.

Bursa icra avukatı ise gerçek ve tüzel kişiler arasında yaşanan uyuşmazlıkların çözülmesi sağlanmaktadır. Buna icra hukuku da oldukça geniş bir alana sahiptir. Genel haciz yolu ile takip başlatılması bir gül rehin paraya çevrilmesi yoluyla takip başlatılması gibi faaliyetler ile davalar yürütülmektedir. İcra hukuku ile kişilerin alacaklarını almaları cebri icra yolu ile sağlanmaktadır. Alacaklı ile borçlu arasındaki Yaşanan sorunların çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır.

İlgili Yazılar