Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Dekorasyonlarda Tül Perde Kullanımı Tavsiyeleri!

Dekorasyonlarda Tül Perde Kullanımı Tavsiyeleri!

Haberler Z Haberler Z -
0

Tül perde modelleri her dekorasyona uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Perde Outlet sizlerin zevkini göz önünde bulundurarak, eşsiz tasarımlardaki tülleri sunmaktadır. Doğru kullanıldığınızda odanızın atmosferini arttıracak tüllere sahip olmaya ne dersiniz!

Tül Perde Modelleri

Perdeler her dekorasyonun olmazsa olmaz parçalar arasındadır. Özellikle tül ve fonlar kullanıldıkları alanları geliştirmekte ve daha da güzelleştirmektedir. Tabii doğru kullanıldıklarında!

Her dekorasyon, uygun perde seçimi ile tamamlandığında daha güzel görünmektedir. Perde Outlet özel ölçü ve hazır tülleri ile size bu imkânı vermektedir. Böylelikle kendi tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun ürünleri seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İşte dekorasyonlarınıza tavsiye niteliğindeki tüller;

Hazır Tül Perde Modelleri

Hemen hemen her dekorasyona uyum sağlayacak olan hazır tüller, farklı tasarımlarda üretilmektedir. Özellikle krem, ekru ve beyaz renklerin tercih edildiği tüller, dekorasyonlara zenginlik katmaktadır. Beyaz renk tül; birçok mobilya ve aksesuarlarla uyumlu olmaktadır. Özellikle pembe ve yeşil tonları ile ayrı bir uyuma sahiptir. Sadeliği tercih edenler için ise, krem renkle bir bütün oluşturmaktadır.

Ekru renk tül ise daha sade dekorasyonlardan tercih edilmektedir. Böylelikle perdenin modeli ve tasarımı ortaya çıkmaktadır. Ekru hazır tüller bu noktada oldukça şanslı ürünlerdir. Çünkü hemen hemen her renk ile kolay bir uyuma sahiptir.

Özel Ölçü Tül Modelleri

Perde Outlet özel ölçü tüllerde tasarım seçeneğini oldukça geniş tutmuştur. Böylelikle müşterilerin aradıkları desende ve tarzda perde bulması konusunda kolaylık sağlamaktadır. Özel ölçü tüller, tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Bu sayede dekorasyonlara tam oturan perdelere sahip olma imkânı elde edilmektedir.

Tül Perde Fiyatları

Dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen tül fiyatları; hazır ve özel ölçü olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hazır tüller ₺239,98’den başlamaktadır. Özel ölçü tüller ise ₺95,99’den başlamakta olup, keten olmasına bağlı olarak ₺125,99’ye kadar çıkmaktadır.

Tül Fon Perde

Tül fon perde; estetik görünüm isteyenler için oldukça idealdir. Geniş bir renk seçeneğine sahip olan tül fonlar doğru aksesuarlarla kullanılarak, daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Bu ürünler hem modern hem de klasik dekorasyonlarda tercih edilmektedir.

Düz Tül Perde

Modası asla geçmeyen ve en çok tercih edilen ürünler arasında düz tül perde yer almaktadır. Genellikle daha hareketli dekorasyonlarda, ortamı nötrlemek için tercih edilen bu ürünlerle şık görüntüler elde edilmektedir.

Desenli tasarımların hâkim olduğu modeller arasında; simli, çizgili ve ışıltılı tüller yer almaktadır. Düz tüller sade bir görüntü sunmaktadır. Ancak kullanılan perde aksesuarları ile bu ürünlerin daha öne çıkması ve göze hitap etmesi sağlanmaktadır.

Keten Tül Perde

Yaşam alanlarına klasik ve şık bir hava katan keten tüller, her ortama uyum sağlamaktadır. Bu ürünler nefes alabilir kumaş özelliği ile dikkat çekmektedir. Dekorasyonlarında daha yumuşak dokunuş hissi ve ferahlatıcı bir çekicilik elde etmek isteyen kişiler; keten tülleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Salon Tül Perde Modelleri

Salonlarda tül perde kullanımı için doğru karar verilmelidir. Çünkü bir evde en fazla dikkat çeken alanlardan bir tanesi salonlardır. Bu nedenle dekorasyonun tam anlamıyla bütün olması ve tüllerin bu dekorasyonun yıldızı olması gerekir.

Salon dekorasyonlarında kullanılan eşyalardan aksesuarlara kadar her şey birbiriyle bir uyum içinde olmalıdır. Tam da bu noktada, firma geniş ürün skalası sunduğu salon tülleri ile dikkat çekmektedir. İster sade ister daha desenli olsun her modelde tül bulmak mümkündür. Siteyi ziyaret ederek, istediğiniz tasarımda tüllere sahip olup, dekorasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler çamaşır makinesinde yıkanacaksa eğer; perdeler için olan hassas programlar tercih edilmelidir. Ancak hassas program bulunmayan makinelerde tül temizliği için sentetik program seçilmelidir. 30 derece sıcaklık ve 400 devir, perde yıkanması için ideal seçeneklerdir.

İlgili Yazılar