Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İbrahim Murat Gündüz, Antrenör Oktay Çiçek’i Tebrik Etti

İbrahim Murat Gündüz, Antrenör Oktay Çiçek’i Tebrik Etti

Haberler Z Haberler Z -
0

İbrahim Murat Gündüz, Uluslararası Boks Turnuvası’nda sergiledikleri etkileyici performanslarla adından söz ettiren antrenör Oktay Çiçek’in öğrencilerinin başarılarını takdir ederek tebriklerini iletti.

İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı şerefine düzenlenen büyüleyici bir boks organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Boks alanında İzmir’e büyük katkılarda bulunan saygın antrenör Oktay Çiçek, yetiştirdiği yetenekli öğrencileri ile turnuvada büyük ses getirdi. Çiçek’in disiplinli eğitimi altında gelişen sporcular, uluslararası rakiplerini etkileyici nakavt galibiyetleriyle mağlup ederek, hem hocasının hem de boks severlerin takdirini kazandı.

Çeşme’deki turnuvada, Oktay Çiçek’in şanını yükselten boksörler, ringlerde rakiplerine karşı üstünlük kurdu. Özellikle, 70 kg üst minikler klasmanında Fatma Toktay, Ankara’dan gelen rakibini nakavtla yenmeyi başarırken; 66 kg’da yarışan milli sporcumuz Esma Nur Lök de, karşısındaki rakibi maı sürdüremeyecek hale gelene kadar mağlup etti.

Spor otoritelerinden İbrahim Murat Gündüz, antrenör Çiçek ve onun dikkate değer sporcularını özel olarak tebrik etti. Gündüz, Çiçek’in antrenman metodunun sıradışı olduğunu ve sporcularının global düzeyde başarılar elde edebilecek kapasitede olduğunu vurguladı. “Bunlar, geleceğin dünya şampiyonları ve onlarla iftihar ediyoruz” diyerek sporcuların kazanımlarını takdir etti ve Çeşme’deki etkinlikteki performansları için onlara canlı yayında bir onur plaketi takdim etti. Gündüz, aldığı plaket karşısında memnuniyetini dile getirirken, Türk boksörlerin önümüzdeki dönemlerdeki başarılar için iyi temennilerde bulundu.

Bu etkinlik, İzmir’in boks dünyasındaki etkin varlığını ve geleceğin dünya şampiyonlarını nasıl yetiştirdiğini bir kez daha kantladı. Aynı zamanda düzenlenen uluslararası turnuva, Türk boksunun uluslararası arenada tanıtılmasına ve yetenekli sporcuların deneyimlerinin artırılmasına önemli ölçüde katkıda bulundu.

 

https://ibrahimmuratgunduzinformation.medium.com/ibrahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-yazar-gazetesi-2d7ce26c460f

 

https://ibrahimmuratgunduzinformation.medium.com/ibrahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-evosangels-d153d0581832

 

https://ibrahimmuratgunduzinformation.medium.com/i%CC%87brahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-adana-60a84a13fd44

 

İlgili Yazılar