Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kemercity Bolluca

Kemercity Bolluca

Haberler Z Haberler Z -
0

Gün İnşaat’tan Bolluca’da yeni bir yaşam alanı Kemercity Bolluca..

Gün İnşaat’ın İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Arnavutköy Bolluca’ya farklı bir soluk getiren Kemercity Bolluca projesi diğer Kemercity projelerinde olduğu gibi 62 daireden oluşan butik bir yaşam şansı sunuyor.

Kemercity Bolluca’nın tasarımında dinamik bir cephe tasarımı ortaya çıkmıştır. Cephe hareketleri farklı yapı malzemelerinin kullanımı ile güçlendirilerek özgün ve değişken bir estetik kurgu hedeflenmiştir. Dairelerin gün ışığından en iyi şekilde yararlanması ve gün ışığının iç mekanların en derin noktalarına kadar süzülmesi geniş şeffaf yüzeylerle sağlanmıştır.

Kemercity Bolluca 2274 m2 alan üzerinde, 5 katlı 2 Blok ve toplam 62 daireden oluşurken, metrekareleri 50 m2 ve 142 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, az sayıda 3+1 olmak üzere, bahçe katları, ara katlar ve çatı dubleksi gibi alternatiflerden oluşan zengin daire seçenekleri sunar. Proje alanının ön bahçe tarafında yapılaşmaya kapalı 2.5 dönüm park alanı mevcuttur.

Mimari konsept net çözümler üzerine kuruludur. Daire planlarında alan kaybı yoktur. Projede yeni Deprem Yönetmeliği gereğince zemin etüdü titizlikle yapılmış, son derece sağlam, güçlü bir statik proje oluşturulmuştur.

 

Proje Adresi:     Boğazköy Mahallesi, Fundalık Sokak, Kemercity Bolluca Sitesi , Arnavutköy – İstanbul

Web Site:            www.kemercitybolluca.com.tr

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir