Haberler Z

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Haberler Z Haberler Z -
0

Mr Yazılım firması yazılım sektöründe hizmet vermek amacıyla 2010 yılında kurulur. O günden bu yana 750’den fazla hizmeti 250’den fazla müşterisi ile buluşturmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kurumsal ve kişisel danışmanlık hizmeti vererek müşterilerinin istedikleri web site tasarımlarını yapar. Denizli’de bulunan firma denizli web tasarım firmalarından her zaman ön plandadır.

Web tasarımı ile adını duyurmuş olsa da sadece bu konuda değil sosyal medya danışmanlığı, e ticaret desteği, ürün çekimi, özel yazılım tasarımları gibi de hizmetleri vardır. Tüm bunları yaparken hep en iyiyi elde etmek için çaba harcar. Profesyonel yazılımcılar sayesinde her zaman en iyi ve en kullanışlı web sitelerini müşterilerine sunar. Aynı zamanda yaptığı diğer işlerde de uzaman bir ekiple çalıştığından müşterilerinin memnuniyetini kazanır.

Mr Yazılım Referansları

Mr Yazılım müşterilerinin markalarına değer kattığından bunca yıllık tecrübesinden yararlanan birçok kişi ve kurum vardır.  Profesyonel web tasarım ve yazılım hizmeti ile müşterilerinin en iyiyi hak ettiğini savunur. Bu da müşterileri tarafından onların reklamlarının hemen hemen her yerde yapılmasına yarar. Çünkü en iyi reklam memnuniyeti sağlanmış olan müşterinin yaptığı reklamdır.

Mr Yazılım’ın bunca yıldır birlikte çalıştığı firmalara ve markalara göz atılırsa;

 • Getir
 • Askon
 • Denizli Concept
 • İnceoğlu Un
 • Çelikkol Petrol ve Gıda
 • Denizli Esnaf Sanatkârlar Birliği
 • Promoda Tekstil
 • Süzer Tekstil
 • Donanım Teknoloji
 • CD Eğitim ve Danışmanlık gibi daha birçok firmaların olduğu görülür.

Kurumsal Web Sitesi

Markaların veya firmaların ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için sanal ortamlarda oluşturdukları sayfalara kurumsal web sitesi denir. Müşterilere iyi hizmetler vermek için iyi bir kurumsal web sitesine ihtiyaç vardır. Kurumsal web siteleri de profesyonel ve tecrübeli olan uzman yazılımcılar tarafından tasarlanması her zaman daha çok tercih edilir. Bunun için de web tasarım ajansları ya da yazılımları firmaları ile çalışırlar.

Mr Yazılım da sektör içerisinde bulunduğu bunca yıldan beri müşterilerine kurumsal web sitesi tasarımı da yapar. Müşterilerinin markalarını ve isimlerini en iyi şekilde duyurmalarını sağlar. Aynı zamanda web sitelerinde oluşabilecek herhangi bir sorun zamanında da müşterilerini yalnız bırakmaz ve sorunlara çözümler üretmek için destek sağlar.

Kaynak: https://www.mryazilim.com.tr

İlgili Yazılar