Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri

Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri

Haberler Z Haberler Z -
0

Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri bünyesinde ihtiyaç duyulan her türlü vinç sistemini tasarlayıp üreten bir firmadır. Sektörde daima yükselen ve büyüyen bir isim olarak yer alır. Ürettiği ürünleri ile artık hem yurt içi pazarlarında hem de yurt dışı pazarlarında isminden söz ettirir. Yapmış olduğu vinç sistemlerinin tasarımlarının ve ar-ge çalışmalarının tamamlanmasından sonra mühendislik sistemleri ile vinçlerin üretimini sağlar.

Ürettiği vinç çeşitlerinde çift kiriş gezer vinçler, tavan vinci, portal vinçler, transfer araçları gibi sistemler vardır. Bunların her birinin üretiminde Lİftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri olarak asla çevreye zarar vermeden bir üretim yapılmasını sağlarlar. Daima gelişerek ve daha iyi hale gelerek ürün çeşitliliğini arttırıp müşterilerinin almak istedikleri vinç sistemlerinin üretimlerini yapmayı hedeflerler.

Çift Kiriş Gezer Vinçler

Bir vinç firmasından daha fazlasını ifade eden Liftkon Mühendislik ve Vinç sistemleri üretimini yaptıkları bir çeşit de çift kiriş gezer vinç sistemleridir. Çelik endüstrisinden tersanelerde gemi yapımına kadar birçok alanda çift kiriş gezer vinç sistemleri kullanılır. Maliyeti, bakımı, onarımı, taşıyabileceği kapasitenin sınırlı olmaması istenilen şekilde üretilebilmesi nedeniyle çift kiriş gezer vinç sistemleri tercih edilir.

Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri içerisinde aynı zamanda tavan vinci üretimi de yapılır. Fabrikalarda, lojistik depolarında, inşaat sektöründe, ağır sanayi alanlarında, tersanelerde daha çok tercih edilir. İnsana ve doğaya duyduğu saygı ile üretimlerini gerçekleştirdikleri bu ürünlerin müşterilerine ulaşmasını ve müşterilerinin sorunlarına çözümler sağlaması ile kaliteli bir hizmet vermiş olurlar.

İlgili Yazılar