Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Mersin Tiroid Bezi Ameliyatı Nerede Yapılır?

Mersin Tiroid Bezi Ameliyatı Nerede Yapılır?

Haberler Z Haberler Z -
0

Tiroid bezi ameliyatının gerçekleştirilmesi için uzman bir doktor ile görüşülmesi gerekir. Tiroid bezi bir iç salgı bezdir. Tiroid hormonunun salgılanmasını sağlar. Bu salgılamada bir sorun olması ya da tiroid bezinin yapısal veya işlevsel bozuklukları insan vücudunda birçok hastalığa neden olur. Bu sebeple birlikte bu hastalığın tedavi edilmesi için Mersin genel cerrah doktorlarının listesinden biri ile görüşmek gerekir.

Mersin tiroid bezi ameliyatı yapan uzman doktorların listesinde rastlayacağımız isimlerden biri de Mehmet Altuğ Kazak’tır. Kendisi genel cerrahi uzman doktorlarından olması ile birlikte en başta obezite ve metabolik hastalıklar uzmanıdır. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde birçok hastanın tedavisini başarı ile gerçekleştirmiştir. Tedavi süresince ve tedaviden sonra da hastaları ile irtibatta kalarak geri dönüşleri değerlendirmeye almıştır.

Mersin Kapalı Fıtık Ameliyatı

Fıtık farklı bölgelerde organları koruyan kasların y ada dokuların vücut dışına çıkması ya da dışa doğru kaymaya çalışması durumunda gözlenen bir rahatsızlıktır. İnsanların yaşamlarını olumsuz anlamda etkiler. Çünkü fıtık hem acı veriri hem de ağrılıdır. Bazen insanların ayakta durmaya bile gücü yetmez. Bu sebeple uzman bir doktor ile görüşülüp alınması gereken önemler alınarak tedaviye başlanır.

Mersin kapalı fıtık ameliyatı yapılmasını tercih eden doktorlar hastalarının ameliyat sırasında hem az acı çekmelerini hem de yara izlerinin belirgin olmamasını düşünürler. Hastalar da bu yöntemin kullanılmasını daha çok isterler. Kapalı şekilde fıtık ameliyatı yapmak yeni nesil ameliyat yöntemlerinden biridir.

İlgili Yazılar