Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Esra Dermancıoğlu erkek arkadaşı ile görüntülenince panik yaptı: Beni biliyorsunuz bekarım

Esra Dermancıoğlu erkek arkadaşı ile görüntülenince panik yaptı: Beni biliyorsunuz bekarım

Haberler Z Haberler Z -
0

Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşı ile kafede otururken objektiflere takılan Esra Dermancıoğlu, paniK yaptı. Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan oyuncu, vakit kaybetmeden hesabı isteyerek gizemli erkek arkadaşı ile mekanı terk etti.

Hızlı adımlarla yürüyen Dermancıoğlu pandemiden sonra ilk kez dışarıya çıktığını söylerken yanındaki erkek arkadaşıyla ilgili soru üzerine kahkayı patlatıp “Beni biliyorsunuz single ve bekarım” açıklamasında bulundu.

52 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalı ‘Gör Beni’ye konuk oldu. Dermancıoğlu, programdaki açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

Dermancıoğlu, eşinin kendisini aldattığını şu sözlerle anlattı: “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Birden, ‘Bir şey mi oldu, sen beni mi aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok konuştuk. Sonra da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış…”

Dermancıoğlu, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Asla ve bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” açıklamasında bulundu.

53 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun, sona erdirdiği evliliğinden Refia (19) adında bir kızı bulunuyor. Dermancıoğlu, son zamanların en popüler uygulaması olan Clubhouse’da girdiği bir odada Murat Balcı ile tanışmıştı. Kısa sürede yakınlaşan ikilinin arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilmişti. Aşk iddiaları ve hakkında yorumlar Esra Dermancıoğlu’nu kızdırmıştı. Instagram’dan tepkisini dile getiren Dermancıoğlu, şunları söylemişti; “Bir fotoğrafı alıyorlar, konuşuyorlar… Diyorlar ki; Şimdi beni de konuşturmayın… ‘Bu kadın, adamın tarzı değil.’ Adama sorarlar; kim kimin tarzı olmak istedi de o tarz oluşmadı? Aslında alttan alta kadını yerden yere vuruyorlar. Yine diyor ki; ‘Ya ben seksüel olarak demiyorum… Onun oyunculuğu iyi.”

“Yani seni kadınlıktan alıyorlar. Sen bir kadın değilsin. Çünkü neden, burnum böyle değil, dudaklarım böyle değil. Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden. Demeye getiriyorlar ki; ‘O çok çirkin, erkek çok yakışıklı. Mümkün değil…”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir