Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Artemis Halı Son Teknoloji Ürünleriyle Domotex Fuarı’nda

Artemis Halı Son Teknoloji Ürünleriyle Domotex Fuarı’nda

Haberler Z Haberler Z -
0

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar ve Dokumacılar Odası’nın (GHO) desteği ile düzenlenen DOMOTEX Turkey Fuarı, 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Yerli ve yabancı birçok satın almacının buluşacağı fuarda Artemis Halı, 2.hol C170 nolu stantta yerini alıyor.

DOMOTEX Turkey Fuarı ile ilgili hedeflerini açıklayan Artemis Halı, Armis Yatak ve Etrofil İplik markalarını bünyesinde bulunduran ACME Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, “Türkiye’de halı sektörünün merkezi konumunda olan Gaziantep, hem üretim hem de ihracat ayağında önemli bir paya sahip. Artemis Halı olarak bizler de Gaziantep’te temellerimizi atarak 10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Son teknoloji kullanarak ürettiğimiz ürünler ile sektörde öne çıkan bir başarıya imza attık” dedi.

Batallı, sözlerine şöyle devam etti: “Üretimimizde kullandığımız son teknoloji dokuma tekniği ile tozlanmayı yüzde 74 oranında azalttık. 2012 yılından bu güne yenilikçi bakış açımız ve tasarım gücümüzle zamansız halı koleksiyonları üretiyoruz. Her yıl özel olarak tasarladığımız koleksiyonlarımızda dünya trendlerini takip ediyoruz. Artemis’den ilham alarak yarattığımız Artemis Halı markamızın güzelliğini her yere sermeyi hedefliyoruz. Her biri farklı renklerde ve tarzda tasarlanan ürünlerimizle bu yıl da en çok tercih edilen halı markası olmaya, dokunduğumuz her yeri güzelleştirmeye devam edeceğiz. 2022 yılının ilk çeyreğinde yüzde 50’ye yakın büyüme kaydettik. 40 bin metrekarelik üretim tesisimiz, 2 milyon metrekareye yakın üretim hacmimiz, 1500’den fazla satış noktamızla, Türkiye genelinde 2 binden fazla kişiye istihdam sağlayarak, katma değeri yüksek ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir