Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tez Yazdırma Nedir? Tez Yazım Ücretleri Nasıl Oluşur?

Tez Yazdırma Nedir? Tez Yazım Ücretleri Nasıl Oluşur?

Haberler Z Haberler Z -
0

Hipotez Akademi, yirmi yılı aşkın bir süredir sunduğu hizmet doğrultusunda zor ve meşakkatli bir süreç olan tez yazdırma süresince öğrencilerin akademik yükümlülüklerini bir nebze de olsun azaltmaktadır.  Parayla tez yazdırma kişilerin yukarıda bahsedilen zor ve meşakkatli süreç içerisinde kaybolmamaları adına başvurulan bir yoldur. Özellikle akademi haricinde de iş hayatında aktif olarak yer alan bireylerin tez yazım süreci ve işini aynı anda devam ettirme konusunda zorluk çektiği görülmektedir. Bu durumun sebebiyse, bir tezin bilimsel ilke ve kurallara uygun şekilde titizlikle meydana getirilebilmesi için farklı bir işle uğraşmayacak kadar yoğun bir vakit harcanması gereksinimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktadan hareketle yirmi yılı aşkın bir süredir tez yazdırma talebinde bulunan müşterilerimize hizmet veren, tez yazan yerler arasında bir numara olan Hipotez Akademi, öğrenciler için tercih edilebilir bir seçenek.

Tez Yazdırma Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Tez yazdırma, bireyin talebi doğrultusunda istediği bölümlerin yazılmasının yanında bir tezin kapaktan kaynakça sonuna kadar yazımını kapsamaktadır. Tez yazım merkezi Hipotez Akademi, öğrenciler ile en başta anlaşılan ücretten kopmadan tezlerini teslim edeceği güne dek tez danışmanlık hizmeti vermeyi üstlenir. Parayla tez yazımı doğrultusunda danışanlarımızın tezini aşağıda örnek şeklinde verilen bütün kısımlarını en başta anlaştığımız ücret dahilinde sizlere sunmaktayız.

Tez Yazım Ücretleri Ne Kadardır?

Tez yazdırma konusunda genelde rastlanan problemlerden biri tezin bünyesinde bulunduğu üniversitenin kurallarına uygun olup olmadığıyla alakalı olmaktadır. Hipotez Akademi de, müşteriyi merkeze koyan hizmet anlayışı doğrultusunda her tezi bünyesinde bulunduğu üniversite ve enstitünün yazım kurallarına tam olarak uyacak şekilde dış kapaktan kaynakça sonuna kadar “A’dan Z’ye” şeklinde teslim etmektedir. Ayrıca diğer çok merak edilen bir husus da tez yazdırma fiyatlarıdır. Hipotez Akademi’nin Tez yazdırma ücretleri: lisans tezleri 2000 TL-5000 TL arası, yüksek lisans tezleri 4500 TL-10000 TL, doktora tezleri ise 15000 TL-25000 TL arasında değişmektedir.  hakkında detayları öğrenmek için ziyaret edebilir, arayarak ya da talep oluşturarak da bilgi edinebilirsiniz.

Site: www.hipotezakademi.com

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir