Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Lüks Mobilya Markalarından Varalli’yi Keşfedin!

Lüks Mobilya Markalarından Varalli’yi Keşfedin!

Haberler Z Haberler Z -
0

En iyi 10 mobilya markası dendiğinde bu sıralamada yerini alan Varalli, çalışma hayatına 1985 yılında Hüsamettin VARAL ve Ertekin VARAL kardeşler tarafından işin mutfağından, bir mobilya cila atölyesi ile başladı. Tüm tasarım alanlarında olduğu gibi mobilya renklendirme çalışmaları da başlangıç açısından onlara sağlam bir zemin oldu. VARAL kardeşlerin, işlerine verdikleri hassasiyet, beceri ve titizlikleri çok sürmeden mobilya sektöründe güzel bir ivme yakaladı ve büyüdü. Ünlü mobilya firmaları ile güçlü işbirlikleri kuruldu. Gittikçe büyüyen bu ivme kardeşleri kendi mobilya markalarını kurma düşüncesine itti.

Başta Türkiye olmak üzere, tüm dünyaya lüks ve modern mobilyalarıyla hizmet eden köklü bir firmada olan Varalli, geçirdiği yıllara rağmen mobilya sektörünün rekabeti gittikçe artan yapısında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Geçmişinden bu yana mobilya sektöründe en iyi 10 mobilya markası haline gelen Varalli Luxury, vereceği hizmet ile müşterilerini mutluluk ve tatmin duygusuna ulaştırma yolunda her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir.

Mobilya Markaları: Varalli

‘Lüks’ün tarihinden de bahsedecek olursak; eski zamanlardan bu yana insanoğlu lükse, modernliğe, ihtişama ve sanata bağlı yaşamıştır. Bu unsurları yaşam alanlarına ve hayatlarının içerisine yerleştirmişlerdir. Günümüze kadar uzanan bu tüketim mobilya sektörüne de yön vermiştir. Modern mobilya, yaşam alanlarında modernliğe, lükse ve ihtişama yer vermek isteyen bireylerin tercih edeceği bir seçenek haline gelmiştir. Günümüzde bireylerin daha çok istediği durumlar ise iç mimarlık hizmeti olarak karşımıza çıkar. Varalli Luxury de mobilya markaları arasında müşterisinin evi için isteyeceği bütün ihtiyaçları karşılayabilen yegane firmalardan biridir.

Mobilya sektörü bahsettiğimiz gibi kendi içerisinde büyüyen, oldukça fazla rekabet düzeyine sahip olan bir sektördür. Hal böyleyken lüks mobilya markaları ve en iyi mobilya markaları da fazlasıyla çoğalmış ve büyümüştür. Varalli de, bu en iyi 10 mobilya markasının arasında en üst sıralarda boy göstermektedir. Kullanmış olduğu malzemeleriyle, benzersiz tasarımlarıyla, uzman ekibiyle ve işinin ehli ustalarıyla bir bütün olarak bu konuma ulaşan Varalli Mobilya, Modoko Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Mobilya firmalarından en önde gelenlerinden olan Varalli’yi arayabilir, talep oluşturabilir ya da Modoko Sanayi Sitesi’nde ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir