Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Amazon Türkiye’den tüm kredi kartlarında geçerli, vade farksız 12 aya varan taksit fırsatı

Amazon Türkiye’den tüm kredi kartlarında geçerli, vade farksız 12 aya varan taksit fırsatı

Haberler Z Haberler Z -
0

 

Amazon.com.tr müşterileri, 8 Mart’a kadar birçok kategoriden seçili ürüne tüm kredi kartlarında geçerli, vade farksız 12 aya varan taksit imkânıyla ulaşabiliyor.

İSTANBUL, 23.02.2022– Amazon Türkiye, bugünden itibaren 8 Mart’a kadar seçili ürünlerde, tüm kredi kartları için geçerli olacak vade farksız 12 aya varan taksit fırsatı sunuyor. Kampanya boyunca Amazon Türkiye müşterileri, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından seçili ürünlerde yapacakları alışverişlerde, kredi kartı fark etmeksizin vade farksız 12 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilecek.

Kampanya kapsamında müşteriler, bilgisayar, kulaklık, kişisel bakım, yapı market ve bebek gibi pek çok kategoriden ürüne Amazon Türkiye’nin güvenilir ve hızlı teslimat seçenekleriyle ulaşırken, vade farkından doğabilecek ek masraflardan da tasarruf edebilecekler. Amazon Prime üyeleri ise herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimat seçeneklerinin keyfini bu kampanya süresince de çıkarmaya devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir