Haberler Z

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Beyoncé’nin Yeni Albümü “Cowboy Carter” Tartışması

Beyoncé’nin Yeni Albümü “Cowboy Carter” Tartışması

Haberler Z Haberler Z -
0

Beyoncé Hayranları Plak ve CD Baskılarının Eksikliği Nedeniyle Şikayetçi

32 Grammy ödüllü ABD’li şarkıcı Beyoncé’nin hayranları, yeni çıkan “Cowboy Carter” albümünün plak ve CD baskılarının, dijital albümde yer alan parçalara göre eksik olmasından dolayı şikayetçi oldu.

Albüm İçerisindeki Beş Parça Fiziksel Baskıda Eksik

42 yaşındaki ünlü şarkıcının 2022 tarihli albümü “Renaissance” ile başlayan bir üçlemenin ikincisi olan sekizinci stüdyo albümü “Cowboy Carter” cuma günü yayınlandı. Ancak hafta sonu hayranları, country albümünün dijital versiyonunda yer alan beş parçanın plak versiyonunda eksik olduğunu bildirmeye başladı.

Hayranlar İndirim veya Para İadesi Talep Ediyor

Bazı hayranlar, 1.280 TL (40 dolar) tutarındaki plak versiyonunda indirim veya para iadesi talebinde bulunurken, Beyoncé’nin resmi çevrimiçi mağazasına yoğun bir şikayet akını oldu. Variety’nin bildirdiğine göre, hayranlar endişelerinin üç ila dört gün içinde yanıtlanacağına dair otomatik bir yanıt aldılar.

Beyoncé’nin Albümlerinde Değişiklik Yapma Alışkanlığı

Beyoncé, albümlerin yayınlanmasından sonra düzenlemelerinde değişiklik yapmasıyla bilinir. Şarkıcı, daha önce “Renaissance” albümünde Kelis’in “Milkshake” şarkısının tekrarlayan kısımlarını kaldırmıştı. Bu durum, hayranlar arasında şarkıların değişikliğe uğradığı endişesini artırmış durumda.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir